صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / جنگ سرد بین قطب‌های فوتسال/ ملی‌پوشان در دو راهی مس و گیتی‌پسند

جنگ سرد بین قطب‌های فوتسال/ ملی‌پوشان در دو راهی مس و گیتی‌پسند

دو باشگاه مس و گیتی‌پسند در فصل نقل و انتقالات وارد جنگی تازه شده‌اند که باعث شده ملی‌پوشان در بین دو راهی قرار گیرند.

گیتی پسند

به گزارش کسب و کار نیوز، تیم‌های فوتسال گیتی پسند اصفهان و مس سونگون دو مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر فوتسال، زودتر از سایر باشگاه‌ها وارد نقل و انتقالات پیش فصل شده‌اند. ابتدا گیتی‌پسند با تمدید قرارداد مسلم اولاد قباد و محمد شجری، دو ملی‌پوش خود وارد این بازار شد اما این دو بازیکن از تبریز سر درآوردند. گیتی‌پسند اصفهان هم‌چنین اقدام به جذب محمدرضا سنگ‌سفیدی و حمید احمدی دو مهره ملی‌پوش و تأثیرگذار مس کرده بود.

امروز (دوشنبه) با مخابره شدن خبر پیوستن اولادقباد و شجری به مس سونگون، نگاه‌ها به سمت اصفهان معطوف شد تا گیتی‌پسندی‌ها تهدید خود یعنی شکایت از مس سونگون را عملی کنند. اما مسی‌ها خیلی زود تصویر قرارداد خود با سعید احمد عباسی بازیکن گیتی پسند را منتشر کردند. این ملی‌پوش نیز با گیتی پسند تمدید کرده اما مسی‌ها با انتشار تصویر امضای قرارداد او با مس، مدعی شده‌اند عباسی بازیکن مس است.

در واقع همان کاری که گیتی‌پسند با اولادقباد و شجری کرده بود را مس با احمد عباسی کرد. حال باید منتظر ماند و دید آیا این دو قطب فوتسال برای باز پس گرفتن بازیکنان خود از مسیر قانونی وارد عمل می‌شوند یا برای مذاکره، دور یک میز می‌نشینند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

رونالد کومان

مسی با باشگاه مشکل داشت نه من

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, رونالد کومان سرمربی جدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *