صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / گل‌محمدی: گل به موقعی زدیم/ قهرمان روز آخر مشخص می‌شود

گل‌محمدی: گل به موقعی زدیم/ قهرمان روز آخر مشخص می‌شود

سرمربی پدیده می‌گوید بازیکنانش با غیرت مثال زدنی مقابل استقلال بازی کرده‌اند.

یحیی گل‌محمدی

به گزارش کسب و کار نیوز، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از پیروزی تیمش در برابر استقلال تهران اظهار کرد: قبل از اینکه راجع به مسائل فنی صحبت کنم، باید از انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان، صدا و سیما، شورای شهر، شهرداری، اداره کل ورزش و جوانان استان و تک‌تک کسانی که از ما حمایت کردند، تشکر ویژه‌کنم.

وی افزود: هواداران امروز سنگ تمام گذاشتند، واقعا از آنها ممنونم. بازی سخت و نفس‌گیری مقابل استقلال داشتیم که پرمهره بود. گل به موقعی زدیم و از گل‌مان خیلی خوب محافظت کردیم. بیشتر موقعیت‌هایی که استقلال روی دروازه ما داشت، بیشتر از اینکه آشکار باشد، هیجانی بود.

وی افزود: می‌شد به گل‌هایمان اضافه کنیم، ۲-۳ بازیکنم سرماخورده بودند، اما با پنی‌سیلین به زمین رفتند و با غیرتی مثال‌زدنی در میدان ظاهر شدند.

گل‌محمدی تاکید کرد: ۳ بازی سخت دیگر داریم و کار هنوز تمام نشده‌است. امیدوارم این حمایت‌ها ادامه‌دار باشد تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن، در انتهای فصل به رتبه‌ای خوب برسیم.

وی در خصوص عملکرد داور مسابقه گفت: در کل فکر می‌کنم ناظمی، قضاوت خوبی داشت. هفته قبل با آن همه اتفاق، در نهایت داور ۳-۴ دقیقه وقت تلف شده گرفت، اما امروز ۶ دقیقه محاسبه شده بود که عجیب بود. در کل از قضاوت راضی‌ام و خسته‌نباشید می‌گویم.

گل‌محمدی در خصوص دیدارهای آتی تیمش گفت: بحث مربوط به قهرمانی و کسب سهمیه، فکر می‌کنم به هفته آخر کشیده شود. اگر روند امروز را در بازی‌های آینده هم داشته‌باشیم، می‌توانیم امیدوار باشیم. تا امید داریم می‌جنگیم، به مردم مشهد قول می‌دهم.

وی در خصوص اکبر صادقی که نیمه دوم مصدوم شد و تعویض شد، افزود: البته اکبر صادقی سه کارته شد و بازی آتی را از دست داد. صادقی یکی از مهره‌های تاثیرگذار ماست که امروز با وجود مشکلات زیادی که داشت به میدان رفت و جانانه تلاش کرد. امیدوارم مصدومیتش جدی نباشد.

وی با تاکید بر اینکه حضور حمیداوی، تاثیر بسزایی روی نتایج پدیده شهرخودرو داشته‌است، گفت: باید از وی تشکر ویژه‌ای داشته‌باشم. همه ما می‌دانیم که سرمایه‌گذاری در فوتبال بازگشتی ندارد اما او عاشقانه، مثل منجی به داد تیم ما رسید و زحمات زیادی برای موفقیت تیم پدیده شهرخودرو کشیده‌است.

وی در خصوص تعویض زودهنگام گلزن تیمش گفت: فکر نمی‌کنم تعویض برزای زود بوده‌ باشد، می‌خواستیم از بازیکنی تازه‌نفس برای فشار بیشتر روی دفاع استقلال استفاده کنیم. همه بازیکنانم تلاش کردند و زحمت کشیدند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

مهدی طارمی

طارمی این بار با والیِ تماشایی خودنمایی کرد

به گزارش کسب وکار نیوز به نقل از ورزش سه, دیدار پایانی هفته هفدهم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *