صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / پورموسوی: تورنمنت سن‌پترزبورگ عیار تیم را مشخص می‌کند

پورموسوی: تورنمنت سن‌پترزبورگ عیار تیم را مشخص می‌کند

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان اعلام کرد که حضور در تورنمنت بین‌المللی سن پترزبورگ باعث می‌شود تا بازیکنان محک مناسبی بخورند.

سید اکبر پورموسوی

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سید سیروس پورموسوی، گفت: مرحله استعدادیابی تمام شده و ۷۰ درصد از بازیکنان مد نظرمان را انتخاب کرده‌ایم. از فردا تمرینات خود را با بازیکنان نهایی در مجموعه یزدان آغاز خواهیم کرد تا برنامه‌های خود را به مرحله اجرا برسانیم.

او ادامه داد: در اردوی مرحله اول که از فردا آغاز می‌شود هدف‌مان بالا بردن سطح آمادگی جسمانی بازیکنان است. تمرینات دیگری نیز در دستور تمرینی بازیکنان وجود دارد و سعی می‌کنیم به مرز آمادگی خوبی از لحاظ جسمانی برسیم.

پورموسوی در ادامه گفت: قبل از اعزام به تورنمنت بین‌المللی سن‌پترزبورگ روسیه، سه اردو داریم. اردوی اول که از فردا آغاز می‌شود؛ اردوی دوم از ۲۴ تا ۳۱ اردیبهشت ماه احتمالاً در خوزستان و مجدداً اول خرداد در تهران اردو خواهیم داشت.

وی در ادامه ابراز کرد: در تورنمنت سن‌پترزبورگ با تیم‌های آرژانتین، یونان و ترکیه هم گروه هستیم و با توجه به این که تمامی تیم‌ها مرتباً با تغییر سن مواجه هستند، هیچ شناختی از آن‌ها نداشته و فیلم بازی در اختیارمان نیست. ضمن این که بازیکنانی که با خود می‌بریم برای اولین‌بار هست که در بازی‌های برون مرزی شرکت می‌کنند.

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان ادامه داد: کسب تجربه مهم‌ترین هدف ما است و نتیجه‌گیری در اولویت آخر ما محسوب می‌شود. در اردوهایی که برگزار می‌کنیم سعی‌مان بر این است تا چند بازی دوستانه داخلی برگزار کنیم تا بازیکنان به هماهنگی تیمی برسند و آماده رقابت با رقیبان خود در تورنمنت بین‌المللی شوند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

یولیان ناگلزمان

توضیح ناگلزمان در مورد لباس های عجیب لایپزیش

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, لایپزیش موفق شد با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *