صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / مدیریت هوشمند پسماند شهری بررسی می شود

سلسله رویدادهای «تهران هوشمند، تهران نوآور» با حضور شهردار تهران و رییس صندوق نوآوری و شکوفایی آغاز می شود

مدیریت هوشمند پسماند شهری بررسی می شود


رویداد نوآورانه مدیریت هوشمند پسماند شهری که اولین رویداد از سلسله رویدادهای ارایه نیازهای فناورانه و نوآورانه شهرداری تهران است، در روز دوشنبه، نهم اردیبهشت ماه برگزار می شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان فاوای شهرداری تهران، در این رویداد دکتر پیروز حناچی، شهردار پایتخت و دکتر علی وحدت رییس صندوق نوآوری و شکوفایی ، مدیران ارشد شهرداری، نمایندگان بخش خصوصی، استارتاپ ها، مجموعه‌های نوآور و دانش بنیان و اعضای نظام صنفی رایانه‌ای حضور دارند.
هدف اصلی این برنامه که از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ روز نهم اردیبهشت در تالار ایوان شمس برگزار می‌شود، ارایه فرصت‌ها، چالش‌ها و نیازهای شهرداری تهران در حوزه فناوری و نوآوری‌های مرتبط با مدیریت پسماند و پساب شهری خواهد بود.
در این رویداد که توسط مرکز و دبیرخانه تهران هوشمند با همکاری مشترک “سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران” ، “سازمان مدیریت پسماند” ، “صندوق نوآوری و شکوفایی” و با هدف حرکت شهر تهران به سمت شهر هوشمند برگزار می‌گردد ، ضمن ارائه نقشه راه خدمات تهران هوشمند و مدل‌های همکاری و حمایت از کسب و کارهای نوآور، اولویت‌های شهر تهران در حوزه مدیریت پسماند بیان شده و در این خصوص تبادل نظر خواهد شد.
علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند با مراجعه به نشانی https://evnd.co/H4xl9 به صورت رایگان در این همایش یک روزه ثبت نام نمایند.
اطلاعات بیشتر درباره این رویداد در وب سایت smart.tehran.ir یا از طریق تماس با شماره‌های ۶۳-۸۸۳۹۸۵۴۳ قابل دسترس است.

همچنین مطالعه کنید:

talaq

ثبت طلاق سهمیه‌بندی شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، علی مظفری رییس کانون سردفتران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *