صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / بانک شهر از پایه های اساسی نمایشگاه کتاب پایتخت است

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

بانک شهر از پایه های اساسی نمایشگاه کتاب پایتخت است

معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از بانک شهر به عنوان پایه های اساسی و محکم نمایشگاه کتاب تهران نام برد و گفت: حمایت گسترده این بانک از مهم ترین رویداد فرهنگی کشور، قابل تحسین و مایه مباهات است .

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، محسن جوادی با اشاره به استقبال وسیع شهروندان ، اهالی فرهنگ و علاقمندان به حوزه کتاب از سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت،گفت:بهره مندی از جدیدترین و به روزترین سیستم های بانکی در این نمایشگاه خواست همگان بوده،که خوشبختانه بانک شهر توانسته به این مهم جامه عمل بپوشاند.
جوادی خاطر نشان کرد: بانک شهر با ارائه خدمات نوین بانکداری، موجب تسهیل در دریافت خدمات به مراجعه کنندگان و ناشران شده و به همین دلیل رضایت اهالی فرهنگ و ادب را کسب کرده است.
وی با اشاره به خدمات رسانی گسترده بانک شهر به ناشران ، غرفه داران و بازدیدکنندگان از این نمایشگاه ، خاطرنشان کرد:در این دوره علاوه بر ۲۴۰۰ ناشر داخلی، ۸۰۰ ناشر خارجی به صورت مستقیم و غیر مستقیم آثارشان را ارایه و از خدمات بانک شهر بهره مند می شوند.
رییس نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در ادامه، کتاب را ستون مستحکم فرهنگ و حلقه ارتباطی فرهنگ های مختلف با یکدیگر دانست و افزود: به همین دلیل برای برپایی هر چه با شکوه تر این رویداد فرهنگی، نیاز به مشارکت های سازنده و موثر تمامی نهادها و سازمان ها هستیم.
معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: دستگاه ها و نهادهای مختلف برای مشارکت هر چه بهتر نمایشگاه کتاب تهران تلاش می کنند اما بانک شهر در این بین مشارکت وسیع و شایسته ای داشته است .

همچنین مطالعه کنید:

bank

عملیات بازار باز به اقتصاد ایران کمک می‌کند؟

به گزارش کسب و کار نیوز ، حالا کارشناسان درباره اثرگذاری این بازار بر اقتصادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *