صفحه اصلی / اجتماعی / زنان و خانواده / آرزوی ۲۹۰ کودک تحت حمایت کمیته امداد تهران برآورده شد

آرزوی ۲۹۰ کودک تحت حمایت کمیته امداد تهران برآورده شد

قائم مقام کلان شهر کمیته امداد استان تهران از برآورده شدن آرزوی ۲۹۰ کودک تحت حمایت خبر داد و گفت: این آرزوها از ماه رمضان سال گذشته تاکنون برآورده شده است.

آرزوهای کاغذی

به گزارش کسب و کار نیوز، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه سایت حامی آرزوها به آدرس http://hamiarezooha.ir از ماه رمضان سال ۹۷ آرزوی کودکان را ثبت می کند، افزود: آرزوهای کودکان دسته بندی و برروی این سایت بارگذاری می شود.

وی به آرزوهای کودکان اشاره کرد و ادامه داد: کمک هزینه درمان، هزینه سفرهای زیارتی، کمک هزینه فرهنگی – تحصیلی، لوازم اساسی منزل و اسباب بازی از مهمترین آرزوهای است که بر روی سایت حامی آرزوها ثبت و با کمک خیران برآورده می شود.

قائم مقام کلان شهر کمیته امداد استان تهران بیان کرد: خیران می توانند با مراجعه به سایت حامی آرزوها و عضویت در این سایت ، ضمن مشاهده آرزوی کودکان در برآورده شدن آن سهیم باشند که تاکنون بالغ بر۸۰ میلیون تومان از طرف خیران برای برآورده کردن ۲۹۰ آرزو پرداخت شده است.

پرپنچی با بیان اینکه علاوه بر بارگذاری آرزوهای کودکان استان تهران بر روی سایت حامی آرزوها، آرزوی کودکان استان البرز نیز ثبت می شود، گفت: از شهریورماه سال گذشته تاکنون ۸۰ آرزوی کودکان البرزی با کمک خیران برآورده شده است.

وی افزود: خیران برای برآورده کردن آرزوهای کودکان البرزی ۲۸ میلیون تومان کمک کرده‌اند.

لازم به ذکر است خیران می توانند اخبار مربوط به آرزوهای برآورده شده کودکان را در صفحه اینستاگرام به نشانی ذیل مشاهده کنند:
https://www.instagram.com/hamiarezooha/

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

بررسی قوانین موثر بر فرصت‌های اقتصادی زنان در ۱۹۰ اقتصاد جهان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، «زنی در بیمارستان و در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *