صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / حناچی در خوزستان: بر سر پیمان خود برای همیاری با مردم منطقه هستیم

حناچی در خوزستان: بر سر پیمان خود برای همیاری با مردم منطقه هستیم

شهردار تهران که در خوزستان به سر می‌برد، با اعلام اینکه شهرداری تهران به عنوان شهرداری معینِ منطقه دشت آزادگان انتخاب شده است، گفت: ما وعده همیاری دادیم و سر پیمان خود برای کمک‌رسانی به این منطقه هستیم.

حناچی شهردار تهران

به گزارش کسب و کار نیوز، پیروز حناچی که برای بازدید از اقدامات شهرداری تهران در مناطق سیل‌زده به خوزستان سفر کرده است، در جمع خبرنگاران گفت: اساسی‌ترین اقدامی که باید در موقعیت‌های بحرانی و سیل‌زده انجام شود، جلوگیری از نفوذ سیل به مناطق مسکونی است، تاکنون البته اقدامات خوبی صورت انجام شده و منطقه حمیدیه، بستان، سوسنگرد از خطر سیل حفظ شده‌اند.

شهردار تهران در ادامه و با اشاره به گفت‌وگوهایی که با اهالی مردم منطقه داشته نیز گفت: بخش‌هایی از زمین‌های کشاورزی و مناطق روستایی در این سیل آسیب دیده است.

وی تاکید کرد: قدم اول ما تکمیل سیل بندها و دژها در اطراف رودخانه‌هاست که آب را روانه جاده هم کرده است، خوشبختانه نیروهای سپاه و بچه‌های شهرداری اقدامات مثبتی در این زمینه صورت دادند و به زودی تمام این دژها تکمیل خواهد شد.

حناچی ادامه داد: مرحله دوم کمک رسانی است، بزرگترین نارضایتی‌ها نیز مربوط به همین مرحله است. به طور مثال مردم مناطقی که دام دار هستند، به کمک رسانی متفاوتی نیاز دارند. این روستاییان در این شرایط به علوفه برای تأمین غذای دام‌هایشان نیاز دارند، تا بیسکوئیت و مواد غذایی.

شهردار تهران تاکید کرد: همکاران ما در حال تلاش هستند و از همه ۲۲ منطقه شهرداری تهران به کمک خوزستان آمدند.

شهردار تهران با بیان اینکه به مردم دشت آزادگان وعده یاری رسانی داده است تاکید کرد: شهرداری تهران به عنوان شهرداری معین منطقه دشت آزادگان انتخاب شده است، ما وعده همیاری دادیم و سر پیمان خود برای کمک‌رسانی به این منطقه هستیم.

حناچی در پایان درباره اتمام فعالیت شهرداری تهران در خوزستان گفت: بعد از اتمام سیل میزان خسارات مشخص خواهد شد، بنابراین برای قضاوت درباره پایان مأموریت شهرداری تهران زمان زیادی باقیست.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

مهد کودک

رواج مهد کودک‌های زیرزمینی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از همشهری، «دیوار پر شده‌ از آگهی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *