صفحه اصلی / اجتماعی / حوادث و انتظامی / تاکید وزیر کشور بر ضرورت تداوم هماهنگی میان تمامی دستگاه‌ها برای امدادرسانی

تاکید وزیر کشور بر ضرورت تداوم هماهنگی میان تمامی دستگاه‌ها برای امدادرسانی

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور آخرین گزارش‌ها از استان‌هایی که بارش نزولات آسمانی در آن در جریان دارد را دریافت کرد و پیرو دستور رئیس جمهور، بکارگیری تمامی ظرفیت‌های فنی و رسانه‌ای برای اطلاع رسانی دقیق و بهنگام را از تمامی مسئولان ذیربط خواستار شد.

رحمانی فضلی وزیر کشور

به گزارش کسب و کار نیوز، وزیر کشور که لحظاتی پیش آخرین وضعیت استان‌های کرمانشاه، ایلام، کهکیلویه و بویر احمد، لرستان، خوزستان، همدان، اصفهان، چهارمحال بختیاری و کردستان را دریافت کرده بود با تاکید بر اینکه تماس لحظه‌ای و پیگیرانه رئیس جمهور نقطه قوت خدمتگزاران مردم می‌باشد بر ضرورت توجه مردم به هشدارها و توصیه‌های ایمنی مسئولان استانی و ستاد مدیریت بحران تصریح کرده و دستورات لازم را برای رفع آبگرفتگی در برخی مناطق شهری و روستایی و بسیج تمام امکانات و تجهیزات به منظور امداد رسانی سریع و به موقع صادر کرد.
رحمانی فضلی از “هماهنگی خوب و مطلوب تمامی دستگاه‌ها و نیروهای عملیاتی که به طور شبانه روز مشغول خدمت به مردم هستند” تقدیر و تشکر کرد و از نیروهای انتظامی خواست به طور جدی مانع حضور مردم اطراف رودخانه‌ها، سیلاب و مناطق آب‌گرفته شوند.
بر اساس گزارش مسئولان مناطق ذکر شده بارش باران و طوفان شدت یافته است و با توجه به پیش بینی‌های صورت گرفته تمهیدات لازم نیز اندیشیده شده بود و خوشبختانه تاکنون خسارات مالی خاصی گزارش نشده است.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

ثبت تردد ۵۳۰ میلیون مسافر جاده‌ای/ ۸۲۸ فوتی در سفرهای نوروزی

به گزارش کسب و کار نیوز ، سردار کمال هادیان‌فر معاون حمل و نقل وزارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.