صفحه اصلی / استان ها / بوشهر / آب و فاضلاب شیراز و مشهد در بحث آب، معین شهر برازجان می‌شوند

سرپرست فرمانداری دشتستان:

آب و فاضلاب شیراز و مشهد در بحث آب، معین شهر برازجان می‌شوند

سرپرست فرمانداری دشتستان شب گذشته در نشست شورای اداری این شهرستان با حضور معاون توسعه روستایی و نماینده ویژه رییس جمهور اظهار داشت: مردم دشتستان دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی یعنی استقلال، امنیت پایدار، آزادی های نسبی، مشارکت حقیقی در تعیین سرنوشت خود و اقتدار ملی و جایگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران را خوب می فهمند.

فرماندار دشتستان

به گزارش کسب و کار نیوز، جواد لقمان‌زاده تصریح کرد: حدود ۷۵ درصد کل اعتباراتی که بعد از انقلاب به روستاها اختصاص داده شده، در دولت تدبیر و امید بوده است.

وی افزود: قبل از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در سال ۹۲، تنها ۶ روستای دشتستان از نعمت گاز برخوردار بوده‌اند ولیکن هم اکنون ۸۲ روستای این شهرستان دارای گاز هستند.

فرماندار و رییس شورای اداری دشتستان با بیان این‌که در دشتستان امنیت مطلوبی داریم، گفت: در سال ۹۷ نسبت به سال قبل ۳۱ درصد کاهش وقوع قتل، ۴۸ درصد کاهش آمار خودکشی، و ۴۳ درصد کاهش تصادفات فوتی داشته‌ایم.

لقمان‌زاده ضمن برشمردن درخواست‌های فرمانداری دشتستان از کاروان دولت تدبیر و امید، اظهار داشت: تکمیل بزرگراه دالکی-کنارتخته، تکمیل سد دالکی، تکمیل بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان، احداث آبشیرین کن شهر برازجان، ارتقای زیرساخت‌های ارتباطی و اینترنت بخش‌های بوشکان و ارم، و بهسازی پل نمازگاه تا شهر تنگ ارم از جمله خواسته‌ها و مطالبات مردم دشتستان است.

وی با اشاره به معضل بی‌آبی دشتستان در شش ماه اول سال ۹۷ گفت: با وجود تمام مشکلاتی که در تامین آب شرب داشتیم مردم صبوری به خرج داده و نهایت همکاری را با مسئولین شهرستان داشتند، شرکت‌های آب و فاضلاب شیراز و مشهد معین شهر برازجان در بحث آب خواهند بود.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

خارگ

مردم جزیره خارگ در معرض مستقیم آلایندگی‌های زیست محیطی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, عبدالحمید صفایی با تشریح مشکلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *