صفحه اصلی / اقتصادی / بیمه / بیش از ۱۰ میلیارد ریال خسارت جرحی به یک مصدوم

بیمه آرمان پرداخت کرد

بیش از ۱۰ میلیارد ریال خسارت جرحی به یک مصدوم

بیمه آرمان بابت خسارت جرحی یک مصدوم حادثه رانندگی در کرمان، بیش از ۱۰ میلیارد ریال خسارت به خانواده زیان دیده پرداخت کرد.

منصور برهانی نژاد سرپرست شعبه کرمان در مراسم اعطای چک پرونده خسارت جرحی به خانواده زیان دیده که با حضور فرماندار، امام جمعه و رئیس شورای شهر نرماشیر از توابع استان کرمان و مدیران امور شعب و روابط عمومی بیمه آرمان در محل زندگی مصدوم برگزار شد، ضمن ابراز همدردی با این خانواده گفت: خوشبختانه خودروی مقصر حادثه تحت پوشش شرکت بیمه آرمان بوده و این شرکت پس از دریافت مدارک و قطعی شدن رأی دادگاه نسبت به ایفای تعهدات پس از اخذ مجوزهای لازم اقدام کرده است.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان، فرماندار و امام جمعۀ نرماشیر نیز در این مراسم ضمن قدردانی از این اقدام رضایت بخش بیمه آرمان در تسکین آلام خانواده زیاندیده، بیمه را موجب امنیت، آرامش و آسایش خاطر خانواده ها دانستند و خواستار توجه مردم به پوشش های بیمه ای و همچنین توجه مسئولان به توسعه چتر حمایتی بیمه در میان احاد مردم و در سطح کشور شدند.
این پرونده مربوط به تصادف یک کودک ۵ ساله بود که در تصادف با یک خودرو سواری دچار مصدومیت شدید شده و در حال حاضر در بستر بیماری است و زندگی نباتی دارد.
بر اساس رأی صادرۀ از سوی دادگاه، دیه زیان دیده به میزان ۴۴۷.۳۳ درصد تعیین شده بود که چک زیاندیده طی تشریفات قانونی به خانواده مصدوم تحویل و پرونده مختومه گردید.

همچنین مطالعه کنید:

بسیج همه ظرفیت‌های فنی، مالی و عملیاتی بیمه ایران در حمایت از جهش تولید در کشور 

دکتر محمد رضایی مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران در پیامی بر آمادگی کامل این شرکت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *