صفحه اصلی / اجتماعی / آموزش / حدود ۹ میلیارد تومان از تخصیص بودجه سال جاری عقب هستیم

رئیس دانشگاه خوارزمی:

حدود ۹ میلیارد تومان از تخصیص بودجه سال جاری عقب هستیم

رئیس دانشگاه خوارزمی با تاکید بر اینکه حدود ۹ میلیارد تومان از تخصیص بودجه سال جاری عقب هستیم، گفت: در سال ۹۸ حدود ۱۵۰ میلیارد تومان برای دانشگاه خوارزمی بودجه در نظر گرفته شده است.

گرامیداشت یکصدمین سال تاسیس دانشگاه خوارزمی

دکتر عزیز حبیبی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب به وضعیت اعتبارات دانشگاه خوارزمی در سال ۹۸ اشاره کرد و اظهار کرد: به نظر من در صورت تحقق به موقع بودجه مصوب ما سال سختی را پیش رو نخواهیم داشت. البته این امر در صورتی تحقق می‌یابد که منابع مالی دانشگاه را به خوبی مدیریت کرده و صرفه جویی کنیم، در عین حال سعی داشته باشیم تعهدات غیر ضروری برای کل دولت همچنین در بخش دانشگاهی ایجاد نکنیم.

وی در ادامه در خصوص میزان بودجه سال ۹۸ دانشگاه خوارزمی، خاطر نشان کرد: بودجه پیشنهادی دانشگاه ۳۰۰ میلیارد تومان بود، اما حدود ۱۵۰ میلیارد تومان از این بودجه تصویب می‌شود.

رییس دانشگاه خوارزمی در بخش پایانی صحبت‌های خود، بیان کرد: در سال جاری حدود ۱۵۰ میلیارد تومان برای دانشگاه خوارزمی بودجه پیش‌بینی شده بود که متأسفانه تاکنون حدود ۷۰ درصد بودجه را با احتساب بودجه مربوط به حقوق‌ها دریافت کرده‌ایم،با این حال حدود ۹ میلیارد تومان از تخصیص ۹ ماهه سال عقب هستیم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

payamnoor

شرایط بازگشت به تحصیل و بخشودگی بدهی دانشجویان دانشگاه پیام نور اعلام شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از دانشگاه پیام نور، دکتر زمانی با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *