صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / قطبی: استقلال بهترین بازی‌اش را نکرد اما با کیفیت بود

قطبی: استقلال بهترین بازی‌اش را نکرد اما با کیفیت بود

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: استقلال امروز بهترین بازی‌اش را انجام نداد ولی بازیکنانش این کیفیت را دارند که با کمترین انرژی بتوانند موثر باشند، چیزی که بازیکنان فولاد نیز باید یاد بگیرند.

افشین قطبی

به گزارش کسب و کار نیوز منطقه خوزستان، افشین قطبی پس از شکست تیمش برابر استقلال تهران، اظهارکرد: این پیروزی را به هواداران و تیم استقلال تبریک می‌گویم. بازی جذاب و زیبایی را شاهد بودیم. در شش دیداری که کنار هم بوده‌ایم، فولاد بازی‌های خوبی را ارائه داده است، البته برخی مواقع نتیجه این نوع بازی پیروزی نیست.

وی بیان کرد: فولاد در بازی امروز پنج، شش موقعیت گلزنی داشت ولی استقلال با کمترین موقعیت به گل رسید که این موضوع کیفیت این تیم را نشان می‌دهد.

وی با بیان این‌که ضربه آخر بازیکنان استقلال بی‌نظیر بود، ادامه داد: باید بازی را آنالیز کنیم تا به اشتباهاتمان پی ببریم. امروز فضای قشنگی را در ورزشگاه دیدیم بود و باید از هواداران دو تیم تشکر کنم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان عنوان کرد: گلی که استقلال زد، بسیار خوب بود و اگر ۱۰۰ بار دیگر چنین ضربه‌ای بزنند، وارد دروازه نمی‌شود. ما وقتی گل تساوی را زدیم، استقلال توانست در کمترین دقایق گل دوم را بزند و ما همیشه درباره این موضوع با بازیکنان صحبت می‌کنیم که پس از گل زدن یا خوردن باید تمرکزشان بالا باشد ولی متأسفانه زمان بدی گل خوردیم.

او همچنین گفت: موقعیت‌های بسیاری در نیمه دوم داشتیم ولی در لحظات بدی گل خوردیم، البته به نظر من استقلال امروز بهترین بازی‌اش را انجام نداد ولی بازیکنانشان این کیفیت را دارند که با کمترین انرژی، مؤثر واقع شوند؛ چیزی که بازیکنان فولاد نیز باید یاد بگیرند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

مهدی طارمی

طارمی این بار با والیِ تماشایی خودنمایی کرد

به گزارش کسب وکار نیوز به نقل از ورزش سه, دیدار پایانی هفته هفدهم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *