صفحه اصلی / اصناف و بازار / ساخت ایران / طرح ایران یار نقش موثری در حمایت از تولید داخلی دارد

طرح ایران یار نقش موثری در حمایت از تولید داخلی دارد

حسین باقری گفت :طرح ایران یار نقش موثری در حمایت از تولید داخلی داردبا اجرای طرح ایران یار حدود 15 هزار دانش آموز از کارخانجات استان کرمان بازدید کرده که نقش موثری در ایجاد فرهنگ کارآفرینی در مدارس دارد.

حسین باقری مسوول بسیج کارگری استان کرمان و دبیر طرح ایران یار در این استان ، اظهار داشت: طرح ایران یار در سه مرحله اجرا می شود که در مرحله نخست دانش آموزان از خطوط تولید کارخانه ها بازدید می کنند در مرحله دوم کارفرمایان با حضور در مدارس به تشریح فعالیت های تولیدی می پردازند و در مرحله سوم از محتوای بازدیدهای بعمل آمده مسابقاتی برگزار می شود و دانش آموزان برتر انتخاب می شوند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از بسیج نیوز، وی با بیان اینکه طرح ایران یار نقش موثری در حمایت از تولید داخلی دارد افزود: با اجرای طرح ایران یار حدود ۱۵ هزار دانش آموز از کارخانجات استان کرمان بازدید کرده که نقش موثری در ایجاد فرهنگ کارآفرینی در مدارس دارد.

دبیر طرح ایران یار در استان کرمان خاطرنشان کرد: طرح ایران یار الگویی برای ارتباط مدرسه و صنعت است و موجب انسجام و ابتکار دانش آموزان برای صنعت و آینده شغلی شان خواهد داشت.

همچنین مطالعه کنید:

Internet businesses

شوک دوباره به آنلاین ها با رمز دوم

مینا حسینی  به گزارش کسب و کار نیوز، چندی پیش، زمانی که رئیس کل بانک مرکزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *