صفحه اصلی / ورزشی / سایر رشته های ورزشی / برگزاری مراسم افتتاحیه جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو

برگزاری مراسم افتتاحیه جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو

مراسم افتتاحیه سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو در جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، مراسم افتتاحیه سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی ۲۰۱۹ با حضور دکتر چو، رئیس فدراسیون جهانی تکواندو، کی سوک لی، رئیس اتحادیه تکواندو آسیا و احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در سالن «المپیک» جزیره کیش برگزار شد.

غلامحسین مظفری، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این مراسم گفت: خیلی خوشحال هستم که امروز جزیره کیش میزبان برگزاری مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی است. حضور دکتر چو، رئیس فدراسیون جهانی، احمدی، معاون فرهنگی و توسعه وزارت و همچنین رئیس فدراسیون تکواندو را گرامی می‌دارم. امیدوارم تمامی کسانی که در این رویداد حضور دارند، روزهای خوشی را سپری کرده و ما نیز میزبان شایسته‎ای برای شما عزیزان باشیم.

عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان نیز گفت: به نمایندگی از دکتر سلطانی‌فر، وزیر ورزش به دکتر چو، ریاست فدراسیون جهانی، رئیس اتحادیه تکواندو آسیا، میهمانان و شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات که از کشورهای مختلف حضور دارند، خیرمقدم عرض می‌کنم و از پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو به خاطر تلاش ویژه برای کسب میزبانی این مسابقات در ایران تشکر می‌کنم. همچنین از مسئولین منطقه آزاد کیش نیز به منظور میزبانی شایسته این رویداد سپاسگزارم.

وی افزود: امیدوارم این مسابقات به بهترین شکل ممکن از نظر فنی و اخلاقی برگزار شود و ما میزبان خوبی برای این مسابقات مهم باشیم. ایران آمادگی میزبان مسابقات مختلف را در رشته‌های ورزشی دارد و انشالله بتوانیم همانند رشته تکواندو در سایر رشته‌های ورزشی میزبان باشیم. از همه کسانی که برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد اهتمام داشتند تشکر و قدردانی می‌کنم.

کی سوک لی، رئیس اتحادیه آسیا نیز گفت: بسیار مفتخر هستم که در سومین دوره این رقابت‌ها در جزیره کیش حضور دارم که پر از جاذبه‌های تاریخی است. امیدوارم ورزشکاران و شرکت کنندگان بتوانند به بهترین نحو توانایی خود را به نمایش گذاشته و نتایج مثال زدنی را کسب نمایند.

رئیس اتحادیه تکواندو آسیا خاطرنشان کرد: تکواندو به عنوان یک رشته ورزشی سالم، دفاعی خوب و یک آموزش انسانی و اخلاقی می‌باشد و افرادی که تکواندو کار می‌کنند می‌بایست نه تنها به خود بلکه به جامعه، کشور خود و توسعه دنیا کمک نمایند. از سیدمحمد پولادگر نایب رئیس اتحادیه تکواندو و زیرمجموعه ایشان به منظور برگزاری این رویداد تشکر کنم و برای همگی شما آرزوی موفقیت می‌کنم.

سوگندنامه ورزشکاران و داوران قرائت و به رئیس فدراسیون جهانی تحویل داده شد.

تیم پومسه کره‌جنوبی با ترکیب کانگ مین سونگ و کیم سان هو دو قهرمان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ به اجرای فرم‌های نیوپومسه پرداختند.

پایان این مراسم نیز با اجرای تیم نمایش استان خراسان شمالی و هانمادانگ کشورمان همراه بود.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

وزنه برداری

تلاش ما رسیدن به مدال آسیایی وزنه برداری بانوان است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا,  اکبر خورشیدی درباره ی عملکرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.