صفحه اصلی / اجتماعی / آموزش / ارائه آخرین دستاوردهای جوش، بازرسی و آزمایش‌های غیرمخرب در اصفهان

ارائه آخرین دستاوردهای جوش، بازرسی و آزمایش‌های غیرمخرب در اصفهان

دبیر اجرایی نوزدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی گفت: آخرین دستاوردهای حوزه جوش، بازرسی و آزمایش‌های غیرمخرب در نوزدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی در اصفهان ارائه می‌شود.

نوزدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی

علیرضا نصر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اعلام این خبر، اظهار کرد: نوزهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و هشتمین کنفرانس در قالب همایشی دو روزه همزمان با هشتمین کنفرانس ملی آزمایش‌های غیرمخرب توسط انجمن جوشکاری و آزمایش‌های غیرمخرب ایران و با همکاری دانشگاه مالک اشتر در اصفهان در حال برگزاری است.

وی هدف از برگزاری این همایش را ارائه آخرین دستاوردهای علمی، پژوهشی و تجربیات فنی و تخصصی پژوهشگران این حوزه معرفی کرد و گفت: این همایش در ۱۴ محور مرتبط با صنعت جوش برگزار شده است که گسترش تبادل اطلاعات میان دانشگاه و مراکز علمی کشور، ایجاد زمینه همکاری میان اساتید، پژوهشگران و دست اندرکاران صنعت جوشکاری و آزمایش‌های غیر مخرب و ارتقای تعامل میان این دو حوزه و شناخت تنگناها و مشکلات فنی موجود در صنعت جوش و بازرسی کشور، از اهداف برگزاری این کنفرانس تخصصی دو روزه است.

دبیر اجرایی نوزدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی برگزاری کارگاه‌های آموزشی، بازدیدهای صنعتی و برگزاری نمایشگاه را از جمله برنامه‌های جانبی این همایش اعلام کرد و افزود: ۱۴ کارگاه آموزشی با موضوعات تخصصی جوش، بازرسی و آزمایش‌های غیر مخرب در جریان این کنفرانس برگزار می‌شود. علاوه بر اینکه نمایشگاهی با حضور شرکت‌های فعال در صنعت جوش و بازرسی و آزمایش‌های غیرمخرب به منظور تعاملات بین کارفرمایان و ارائه دهندگان محصولات و خدمات و ارائه قابلیت‌های تخصصی در حاشیه کنفرانس برپا شده است.

نصر با اشاره به مقالات ارسال شده به این کنفرانس گفت: حدود ۱۵۰ مقاله تخصصی به دبیرخانه کنفرانس ارسال شد که از این تعداد ۸۲ مقاله پذیرفته که ۳۲ مقاله به صورت سخنرانی تخصصی و مابقی در قالب پوستر ارائه می‌شوند.

دبیر اجرایی نوزدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی خاطرنشان کرد: مجموعه چکیده مقالات این کنفرانس در قالب کتابی چاپ به شرکت کنندگان اهدا می‌شود. علاوه بر اینکه چهار سخنرانی کلیدی نیز در طول این همایش ارائه خواهد شد.

وی خبر داد: این کنفرانس با برگزاری جشنواره اختراعات، ابتکارات و نوآوری در صنعت جوش و بازرسی، مسابقه عکاسی و گرافیک در این حوزه، تقدیر از پایان نامه‌ها و پژوهش‌های برتر جوش و بازرسی، معرفی دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان، تقدیر از مؤلفان و مترجمان کتاب در این حوزه و تجلیل از پیشکسوتان جوش و بازرسی همراه خواهد بود.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

payamnoor

شرایط بازگشت به تحصیل و بخشودگی بدهی دانشجویان دانشگاه پیام نور اعلام شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از دانشگاه پیام نور، دکتر زمانی با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *