صفحه اصلی / سیاسی / مجلس / پزشکیان: اگر همه بر سر یک سفره بنشینند دعوایی وجود نخواهد داشت
پزشکیان: اگر همه بر سر یک سفره بنشینند دعوایی وجود نخواهد داشت

همایش ملی آسیب شناسی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها

پزشکیان: اگر همه بر سر یک سفره بنشینند دعوایی وجود نخواهد داشت

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر ضرورت اجرای عدالت و حق تصریح کرد: اگر همه بر سر یک سفره بنشینند دعوایی وجود نخواهد داشت.

پزشکیان

به گزارش کسب و کار نیوز، مسعود پزشکیان در نخستین همایش ملی آسیب شناسی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها در حوزه علوم انسانی – اسلامی که امروز در سالن همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد، با اشاره به این باور که باید هر آنچه خدا امر فرموده را پیاده کنیم اظهار کرد: همانطور که طبابت بر اساس دلایل روشن صورت می‌گیرد مبنای استحکام یک دلیل نیز باید بررسی شده و افراد موظفند آنچه درست‌تر است را انجام دهند.

وی با اشاره به سخن شهید بهشتی در کتاب حق و باطل مبنی بر آنکه «اسلام یعنی حق و عدالت» یادآور شد: ابزار رسیدن به حق و عدالت تقوی است و تقوی نیز یعنی حرکت بدون خطا؛ حال باید به مسئولان گفت: چرا حرف‌هایی که می‌زنید محکم نیست و همچنین یادآور شد که اگر حق وجود داشته باشد دعوایی وجود ندارد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قوه قضائیه، مجلس شورای اسلامی یا بهداشت و درمان هر کدام بر سر یک سفره نشسته‌اند و مردم نیز بر سر یک سفره، این در حالیست که همه باید بر سر یک سفره بنشینند و اگر انصاف را رعایت کنیم دعوایی هم نخواهیم داشت.

پزشکیان در پایان تاکید کرد: مهمترین مسئله وحدت و انسجام و اجرای عدالت و حق است.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

پیشنهاد وام ۳۰۰ و ۳۵۰ میلیون تومانی ازدواج در مجلس

به گزارش کسب و کار نیوز، ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ضمن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.