صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / قطبی: بازی با استقلال شش امتیازی است

قطبی: بازی با استقلال شش امتیازی است

سرمربی فولاد خوزستان می‌گوید تیمش کار سختی برابر استقلال دارد.

دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان

به گزارش کسب و کار نیوز، افشین قطبی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال اظهار کرد: هیجان خیلی زیادی در اهواز برای بازی دو تیم وجود دارد. برای بازی با استقلال هیجان زده هستم. تجربه شکست تلخی داشتیم که فکر می‌کنم پله‌ای برای موفقیت های بعدی است. یازده بازی دیگر داریم که این بازی شش امتیازی است. همه برای بازی سنگین آماده هستند.

سرمربی فولاد خوزستان درباره تدابیرش برای بازی فردا مقابل استقلال گفت: بازیکنان فولاد و بازیکنان خوزستانی وقتی با تیمی بزرگی بازی می‌کنند، همیشه بهتر از توانایی های خود هستند. در بازی با تراکتورسازی و پرسپولیس نگران نبودم چرا که می دانم تیمم با تمام وجود بازی می کند. اعتماد دارم که بازی خوبی انجام می دهیم.

او با اشاره به نفرات تیم استقلال گفت: این تیم پر مهره است. همه می دانند که این تیم ۱۰ برابر ما بودجه دارد. ما باید خیلی یک دست و وظیفه شناس باشیم و در انجام مسئولیت های خودمان بهترین باشیم. وقتی توپ در اختیار تیم‌مان است، بتوانیم در خط حمله با سرعت و دقت، از فضای مناسب استفاده کنیم. نکته مهم این است که در بازی قبل ۳۸ بار وارد محوطه هجده قدم حریف شدیم و نتوانستیم گل بزنیم. باید از شانس های گلزنی خودمان استفاده کنیم.

قطبی اظهار کرد: وقتی تیم را انتخاب کردم، می‌دانستم که تیم باتجربه ای نداریم و بازیکنان ما کم تجربه هستند. به خاطر امتیازاتی که از دست دادیم، فرصتی برای کسب تجربه نبود. سعی کردیم بازیکنان دیگر را اضافه کنیم که این بازیکنان دیر به ما اضافه شدند. ما در بازی‌های قبل ۵ امتیاز از دست دادیم. احساس می‌کنم سینا مریدی برای ما خیلی مهم است و خوشحالیم او به تیم ما اضافه می‌شود.

ادامه دارد…

همچنین مطالعه کنید:

مهدی ترابی

در انتظار اولین گل ترابی در نیم فصل دوم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, مهدی ترابی در نیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *