صفحه اصلی / اجتماعی / آموزش / دریافت جایزه ملی مرکز برتر آموزش مجازی “برخط نصیر” توسط دانشگاه علوم پزشکی مجازی

دریافت جایزه ملی مرکز برتر آموزش مجازی “برخط نصیر” توسط دانشگاه علوم پزشکی مجازی

دانشگاه علوم پزشکی مجازی جایزه ملی "برخط نصیر" را در سیزدهمین همایش کشوری و هفتمین کنفرانس بین‌المللی یاددهی و یادگیری الکترونیکی که با مشارکت ۱۲ کشور در دانشگاه خواجه نصیر طوسی برگزار شد، دریافت کرد.

جایزه نصیر

به گزارش کسب و کار نیوز، اختتامیه سیزدهمین کنفرانس کشوری و هفتمین کنفرانس بین‌المللی یادگیری و یاددهی الکترونیکی که با ارسال مقاله از ۱۲ کشور و با حضور دکتر مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، دکتر علی خاکی صدیق رئیس دانشگاه خواجه نصیر، معاون وزیر آموزش و پرورش و دکتر زاهدی نماینده مجلس شورای اسلامی در دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد. دانشگاه علوم پزشکی مجازی موفق شد جایزه ملی”برخط نصیر” در زمینه برترین مرکز آموزش مجازی کشور را کسب کند.

این کنفرانس که دبیرخانه دائمی آن در انجمن یاددهی الکترونیکی (یادا) مسقر است، در ۴ بخش مستقل، نقش آموزش الکترونیکی در آموزش و پرورش، نقش آموزش و پرورش در کسب و کار و مهارت افزایی، سلامت پزشکی و آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان برگزار شد.

محمدهادی زاهدی، مدیر مرکز آموزش های الکترونیکی دانشگاه خواجه نصیر گفت: سیزدهمین کنفرانس ملی و هفتمین کنفرانس بین المللی یادگیری و یاددهی الکترونیکی با هدف یادگیری آسان برای همگان در این دانشگاه برگزار شد. وی افزود: این کنفرانس در ۴ محور علم و هنر یادگیری – یاددهی (پداگوژی) در یادگیری الکترونیکی، یادگیری الکترونیکی در توسعه اقتصادی- اجتماعی و فرهنگی، فناوری‌های نوین در یادگیری الکترونیکی و یادگیری الکترونیکی در همکاری‌های علمی بین‌المللی برگزار شد.

زاهدی اظهار داشت: در این کنفرانس بیش از ۵۰ استاد از دانشگاه های سطح یک کشور و مقالاتی از کشورهای برزیل کانادا، مالزی، پرتغال، ژاپن، نیوزیلند، آلمان، لهستان، اسپانیا، چک، چین، روسیه، الجزایر، لیبی، عربستان، استرالیا، انگلستان و آمریکا حضور داشتند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

payamnoor

شرایط بازگشت به تحصیل و بخشودگی بدهی دانشجویان دانشگاه پیام نور اعلام شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از دانشگاه پیام نور، دکتر زمانی با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *