صفحه اصلی / اجتماعی / حوادث و انتظامی / توضیحات پلیس‌راه درباره ریزش بهمن و ترافیک سنگین در جاده چالوس

توضیحات پلیس‌راه درباره ریزش بهمن و ترافیک سنگین در جاده چالوس

فرمانده پلیس‌راه کشور توضیحاتی درباره ترافیک ایجاد شده در جاده چالوس و معطلی برخی از مسافران در این محور ارائه کرد.

جاده چالوس

سردار محمدحسین حمیدی در گفت‌وگو با ایسنا درباره اینکه گفته می‌شود جاده چالوس مسدود شده و تعدادی از خودروها در این جاده متوقف شده‌اند، گفت: با توجه به ریزش بهمن در نقاطی از جاده چالوس مسیر مسدود شده و عوامل راهداری و پلیس‌راه اقدامات خود برای بازگشایی مسیر را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر جاده چالوس مسدود است، گفت: تعدادی از خودروها که در مسیر و در طول محور در حال حرکت بوده‌اند با ریزش بهمن مجبور به توقف شده‌اند و در این میان متأسفانه علی‌رغم هشدارهای متعدد پلیس برخی از خودروها زنجیر چرخ نداشته و همین موضوع سبب شد تا پس از بازگشایی مسیر نیز به دلیل سر خوردن خودروهای فاقد زنجیر چرخ در برف تردد در این جاده با اخلال مواجه شوند.

حمیدی با بیان اینکه عوامل پلیس‌راه در محل حضور داشته و چند تیم دیگر از سوی پلیس‌راه به محور چالوس اعزام شده‌اند، گفت: لازم است مسافران نیز در صورت بروز ترافیک سنگین از پیاده شدن از خودرو خودداری کرده و کمی شکیبا باشند تا مسیر بازگشایی شود. همچنین لازم است که رانندگان حتماً تجهیزات زمستانی نظیر زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند.

فرمانده پلیس‌راه کشور با بیان اینکه جاده چالوس تا اطلاع ثانوی مسدود است، گفت: تمام تلاش عوامل پلیس‌راه و راهداری این است که خودروهایی که در طول محور قرار دارند نیز سریع‌تر و به سلامت از داخل محور خارج شوند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

اعلام مقررات معافیت قهرمانان ورزشی

به گزارش کسب و کار نیوز، سردار تقی مهری در مورد ضوابط اجرایی معافیت قهرمانان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *