صفحه اصلی / اجتماعی / آموزش / اهتمام ویژه برای تکمیل برنامه های ناتمام در سال ۹۸/ برقراری نظم اداری و مالی در سال جاری

رئیس دانشگاه پیام نور در نشست با روسای استانی تاکید کرد

اهتمام ویژه برای تکمیل برنامه های ناتمام در سال ۹۸/ برقراری نظم اداری و مالی در سال جاری

رئیس دانشگاه پیام نور سال ۹۸ را سالی سرنوشت ساز و مهم توصیف کرد وگفت: مبنای تمام موفقیت های دانشگاه پیام نور تا به امروز همدلی و همراهی این خانواده بزرگ با یکدیگر بوده است و باید در سال آینده نیز ، با انسجام بیشتر درصدد ارائه راهکارهای موثر و ایجاد نشاط و امید در زیر مجموعه دانشگاه باشیم.

زمانی رییس دانشگاه پیام نور

به گزارش کسب و کار نیوز، دکتر محمد رضا زمانی در نشست روسای استانی دانشگاه پیام نور، با تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) افزود: روزهای پایانی سال، بهترین فرصت برای ارزیابی کارنامه یکساله و تاکید بر نقاط قوت و شناسایی نقاط ضعف و ارائه راه حل برای آنهاست.

وی با تاکید بر همدلی موجود در بین بخش های دانشگاه پیام نور گفت: با همدلی که در بین بخش های مختلف دانشگاه وجود داشت، در سال گذشته، به درستی نظم اداری و مالی برقرار شد و دانشگاه با موفقیت توانست از برخی چالش های موجود عبور کند.

دکتر زمانی با اشاره به برنامه سال آینده دانشگاه پیام نور گفت: در سال آینده اهتمام ویژه بر تکمیل برنامه های ناتمام در اولویت برنامه های دانشگاه قرار خواهد داشت.

رئیس دانشگاه پیام نور با تاکید بر تدوین آنچه که در سال آینده باید در این دانشگاه صورت گیرد: تدوین ساختار تشکیلاتی مناسب در سراسر کشور یکی از برنامه های مهم دانشگاه در سال جاری بود که موفق به اجرای بخشی از آن شدیم و در سال آینده باید ضمن بازنگری در تمامی بخش ها، ساختار مناسب را تصویب و اجرایی کنیم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

payamnoor

شرایط بازگشت به تحصیل و بخشودگی بدهی دانشجویان دانشگاه پیام نور اعلام شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از دانشگاه پیام نور، دکتر زمانی با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *