صفحه اصلی / اجتماعی / حوادث و انتظامی / اجرای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق دام و توقیف ۱۱ هزار و ۲۹۲ راس دام

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ناجا اعلام کرد

اجرای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق دام و توقیف ۱۱ هزار و ۲۹۲ راس دام

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ناجا از اجرای دو مرحله طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق دام در بهمن ماه امسال خبر داد و گفت: با اجرای این طرح، 11 هزار و 292 راس دام به ظن قاچاق توقیف شد.

گوسفند

به گزارش کسب و کار نیوز، سرهنگ سهراب بهرامی در این باره، اظهار داشت: به منظور تشدید مبارزه با قاچاق دام و برخورد با افراد فرصت طلب و سودجو که با استفاده از خلاءهای موجود اقدام به قاچاق دام می کنند، از ابتدای سال جاری بیش از ۱۳۰ هزار راس دام به ظن قاچاق توقیف شده است.

وی با اشاره به سهم اندک قاچاق دام در بالا رفتن قیمت گوشت افزود: با نگاهی به نیاز سالیانه کشور به گوشت می توان دریافت که سهم قاچاق در افزایش قیمت گوشت تأثیر چندانی ندارد.

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ناجا با اشاره به حساسیت قاچاق دام در ماه های اخیر، تصریح کرد: با بسیج امکانات و اجرای دو طرح در بهمن ماه امسال در استان های منتهی به مرز ۱۱ هزار و ۲۹۲ راس دام به ظن قاچاق کشف شده است.

سرهنگ بهرامی همچنین با اشاره به ابلاغ تبصره ۴ ماده ۱۸ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز از سوی رئیس جمهور بیان کرد: اجرای صحیح این قانون و تعیین ضوابط اختصاصی خرید، فروش، حمل و نقل و نگهداری دام زنده در جلوگیری از قاچاق دام تاثیر مطلوبی خواهد داشت.

براساس گزارش سایت پلیس، وی در پایان خاطرنشان کرد: تلاش پلیس برای مبارزه با قاچاقچیان و اخلال گران اقتصادی با قوت ادامه داشته و نتایج آن به صورت مستمر اطلاع رسانی خواهد شد

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

Billion Currency Discovery

کشف ارز میلیاردی در فرودگاه بین المللی

به‌گزارش کسب و کار به نقل از سایت پلیس؛ سرهنگ داود شعبانی در تشریح این خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *