صفحه اصلی / سیاسی / بین الملل / هشدار رهبر انصارالله یمن به امارات

هشدار رهبر انصارالله یمن به امارات

رهبر انصارالله یمن امروز (دوشنبه) بر آمادگی این جنبش برای اتخاذ گام‌های اولیه یک طرفه در جهت اجرای توافقی مبنی بر خارج شدن نیروها از بندر حدیده تاکید کرد.

عبدالملک الحوثی

به گزارش کسب و کار نیوز، به نقل از ایسنا، روسیا الیوم اعلام کرد، عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن ائتلاف تحت امر عربستان را به شانه خالی کردن از مسئولیت‌های حاصل شده بر اساس توافق سوئد متهم کرد و گفت: اگر آنها به تشدید حملات نظامی در حدیده روی بیاورند، ما گزینه‌هایی برای پاسخ دادن داریم که دوست نداریم درمورد آنها صحبت کنم.

وی ائتلاف سعودی را مسئول نقض توافق‌های منعقد شده در سوئد درمورد پرونده تبادل اسیران و اقتصاد و تسهیل در رساندن کمک‌ها به استان تعز دانست.

رهبر انصارالله کشورهای ائتلاف عربی به ویژه امارات را به تلاش برای برانگیختن نزاع‌های نژادپرستانه و منطقه‌ای با استفاده از تکفیری‌ها متهم کرد و گفت، این رفتار جاهلی و شیطانی بوده و کاملا از اسلام به دور است.

عبدالملک الحوثی عنوان داشت: من به امارات نصیحت می‌کنم که به روش تشدید نظامی برنگردد، دشمن با دشواری‌های نظامی در حدیده مواجه شده و با مشکلاتی در سطح وجهه خود روبرو خواهد شد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

سفیر انگلیس

سفیر انگلیس با اطلاع قبلی از کشور خارج شده است

به گزارش کسب و کار نیوز،  «راب مک ایر» سفیر انگلیس در تهران با اطلاع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *