صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / مهابادی: من از نماینده فدراسیون چیزی ندیدم/ شادی پیروزی داربی به پایان رسید

مهابادی: من از نماینده فدراسیون چیزی ندیدم/ شادی پیروزی داربی به پایان رسید

سرمربی فجرسپاسی می‌گوید توجه‌اش در مصاف با قشقایی شیراز به بازی بوده است و نمی‌تواند درباره رفتار بد نماینده فدراسیون نظری بدهد.

داود مهابادی

داوود مهابادی، سرمربی فجر سپاسی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی تیمش برابر قشقایی شیراز در هفته بیست و سوم لیگ دسته یک اظهار کرد: بازی خوبی بود. جو بازی بسیار خوب بود. تماشاگران بازی، خیلی خوب دو تیم را تشویق کردند. این بازی حساسیت خاص خودش را داشت. بازیکنان ما در این بازی به لحاظ روانی، تکنیکی و جسمی آمادگی این بازی را داشتند و مستحق پیروزی بودند. تیم حریف هم در ضد حملات بسیار خوب بودند اما توانستیم آن‌ها را کنترل کنیم و توانستیم بر اساس برنامه‌هایی که داشتیم به گل برسیم و در این بازی پیروز میدان باشیم.

او ادامه داد: ما از شروع بازی برای بردن بازی برنامه داشتیم و سعی کردیم تا نظم تیمی‌مان را حفظ کنیم. خیلی کم پیش آمد در بعضی از دقایق بازی نظم بازی آن‌طور که من خواستم جلو نرود اما در بقیه دقایق چه موقعی که در حمله یا دفاع بودیم، منظم بودیم و توانستیم به وظایف خود در بازی عمل کنیم. این بازی از امروز به پایان رسید و شادی‌اش هم به پایان رسید و باید به فکر بازی‌های بعدی باشیم.

او درباره رفتار بد نماینده فدراسیون فوتبال در طول بازی که سرمربی قشقایی مدعی شده بود، گفت: من چیزی ندیدم و فهمیدم که آقای مهدی فروردین این اعتراض را داشتند اما ما حواسمان به بازی بود و بدین خاطر نمی‌توانم درباره این مساله اظهار نظر کنم.

سرمربی فجر در پایان گفت: ما بازیکن‌مان تلاش می‌کنند با توجه به بازی‌های باقی مانده‌ای که داریم بتوانیم یک رتبه خوب در جدول به دست آوریم. سعی می‌کنیم جایگاهی را که داریم حفظ کنیم و آن را ارتقا ببخشیم. در شرایط ما، فاصله ما با صدر جدول زیاد است و باید سعی کنیم نتایجی به‌دست آوریم که در صورت تزلزل تیم‌های بالایی بتوانیم خود را هر چه بیشتر بالا بیاوریم اما این مساله بستگی به نتایج دیگر تیم‌ها دارد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

سرمربی میلان

میلان من را جواب کرد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, میلان در هفته سی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *