صفحه اصلی / استان ها / سیستان و بلوچستان / طوائف خاش حادثه تروریستی حمله به اتوبوس نیروهای سپاه را محکوم کردند

طوائف خاش حادثه تروریستی حمله به اتوبوس نیروهای سپاه را محکوم کردند

سران و بزرگان و نخبگان طوایف جمالزهی، ریگی، قلندرزهی، سالارزهی، هاشمزهی، کرمزهی، شهنوازی، مرادزهی، ایرندگانی، کرد و میربلوچزهی، سهرابزهی، تمندانی، شهلی بر، براهویی، شهرکی، بزی، اسلامی، رحمانی، شهکرمزهی، ناروئی، گرگیچ، گمشادزهی، عمرزهی، بامری، کبدانی و کشانی و محمودزهی، جمشیدزهی و غیره در کنار شوراها و شهرداران و مسئولان از خاش با صدور بیانیه‌های جداگانه این حادثه کور را محکوم کرده اند.

طوائف

به گزارش کسب و کار نیوز- در بخش‌هایی از این بیانیه‌ها آمده است؛.

حادثه تلخ و تأسف بار شهادت جمعی از مدافعان و حافظان میهن اسلامی بار دیگر نشان داد جنایتکاران و تروریست‌های خائن با این اقدام کور و بزدلانه، اقتدار و عزت و وحدت میهن اسلامی‌مان را هدف قرار داده‌اند.

اندیشه تاریک و نگاه شیطانی تروریست‌های از خدا بی خبر و دل‌های پر کینه آنان نمی‌تواند وحدت و انسجام موجود در میهن مان را تحمل کند، بنابراین هدف خود را ایجاد ناامنی و ترورهای کور قرار داده‌اند اما به فضل الهی تمام توطئه‌هایشان نابود و روز به روز بر اقتدار میهن اسلامی مان افزوده خواهد شد.

طوایف خاش ضمن محکوم کردن این حرکت تروریستی، شهادت این عزیزان را خدمت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، ملت شریف ایران و خانواده‌های معزز شهدا تسلیت عرض نموده و برای تمامی بازماندگان صبر جمیل مسئلت می‌نمایند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

توسعه محصولات کشاورزی

تهیه ۲۳ سند توسعه محصولات کشاورزی در سیستان و بلوچستان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, غلام حیدر زورقی افزود: کشاورزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *