صفحه اصلی / اجتماعی / حوادث و انتظامی / برگزاری یک راهپیمایی آرام، بانظم و امنیت کامل در جشن چهل سالگی انقلاب

/انقلاب اسلامی در چهل سالگی/

برگزاری یک راهپیمایی آرام، بانظم و امنیت کامل در جشن چهل سالگی انقلاب

رئیس پلیس پیشگیری ناجا، با بیان اینکه امسال شاهد برگزاری یک راهپیمایی آرام با نظم و امنیت کامل بودیم، گفت: مردم همچنان پای آرمان‌های حضرت امام (ره) ایستاده‌اند و از مقام معظم رهبری حمایت می‌کنند، ما خادم و سرباز مردم هستیم و برای آسایش و آرامش آنان تلاش می‌کنیم.

سردار شرفی

به گزارش کسب و کار نیوز، سردار “محمد شرفی” در حاشیه حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی حضور به هنگام و به موقع مردم است، مردم بسیار هوشمندی داریم که در طول چهل سال از آرمان‌های امام (ره) مراقبت کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه مردم همچنان پای آرمان‌های حضرت امام (ره) ایستاده‌اند و از مقام معظم رهبری حمایت می‌کنند، گفت: ما خادم و سرباز مردم هستیم و برای آسایش و آرامش آنان تلاش می‌کنیم.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا تصریح کرد: همدلی، وحدت و همبستگی مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در شرایط حساس امروز مهمترین موضوع است، چرا که مردم همیشه در شرایط حساس در صحنه حضور دارند.

سردار شرفی با اشاره به رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا و حمایت از مقام عظمای ولایت، گفت: اتحاد و همبستگی می‌تواند، موجب ماندگاری انقلاب اسلامی شود.

وی درباره حضور نیروهای پلیس پیشگیری در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی یادآور شد: مجموعه پلیس پیشگیری یکی از بزرگترین یگان‌های پلیس‌های تخصصی نیروی انتظامی است و عموماً وظیفه تأمین نظم و امنیت مراسمی مانند راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در سراسر کشور را برعهده دارد.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های مربوط به تأمین نظم و امنیت را طراحی و به همه اعلام کرده ایم و همه نیروهای پلیس پیشگیری از ساعت‌ها قبل از راهپیمایی و تا پایان مراسم در کنار مردم هستند و در تأمین نظم و امنیت تلاش می‌کنند، گفت: امسال شاهد برگزاری یک راهپیمایی آرام با نظم و امنیت کامل هستیم؛ دشمنان ما با توطئه افکنی سعی کردند تا مشکلی ایجاد کنند اما خوابشان تعبیر نشد و پرچم ایران همچنان سربلند و سرافراز است.

براساس گزارش سایت پلیس، سردار شرفی در بخش دیگری از سخنان خود درباره اینکه تأمین امنیت مراسم امروز در سایر وظایف کلانتری‌ها خللی ایجاد نمی‌کند، افزود: امسال سازماندهی نیروهای ما به گونه‌ای بود که بر اساس برنامه هم برای اماکن انتظامی و هم برای مراکز تجاری و حساس اقتصادی و هم مراکز جمعیتی پیش بینی‌های لازم را انجام داده و همه مراقبت‌ها در نظر گرفته شده به گونه‌ای که به صورت محسوس و نامحسوس نیروهای ما حضور دارند. البته مردم خودشان مراقبت‌های لازم را انجام می‌دهند و به حول و قوه الهی یک راهپیمایی کم‌نظیر را شاهد بودیم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

Branch 2 of the Islamic Revolutionary Tribunal of Tehran

آخرین دفاع «مراد طاهباز»متهم اصلی پرونده جاسوسی از مراکز نظامی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم، رضا جعفری وکیل تعدادی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *