چهارشنبه , ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
صفحه اصلی / اجتماعی / زنان و خانواده / فتاح: در مسئولیت‌های اجتماعی به آرمان‌های امام(ره) وفادار باشیم

فتاح: در مسئولیت‌های اجتماعی به آرمان‌های امام(ره) وفادار باشیم

رئیس کمیته‌امداد با اشاره به ساده زیستی امام (ره) و توجه ایشان به ایتام و نیازمندان، گفت: رفتار مسئولان در زندگی شخصی و مسئولیت اجتماعی باید به تاسی از الگوی امام باشد.

پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی (ره)

به گزارش کسب و کار نیوز، سیدپرویز فتاح در مراسم تجدید میثاق امدادگران کمیته با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه کمیته امداد میراث پر برکت امام خمینی (ره) و یک نهاد خدمت‌گذار انقلابی است، افزود: تجدید میثاق با امام (ره) یادآور این نکته است که همه مسئولان باید به عهدی که با ایشان بستند وفادار بمانند.

وی ادامه داد: امروز بار دیگر در کنار مرقد مطهر امام، عهد می‌بندیم که ادامه دهنده راهی که برای ما ترسیم کرد، باشیم.

رئیس کمیته امداد با تاکید بر اینکه تجدید عهد با آرمان‌های امام (ره) نیازمند شناخت دقیق روحیات و سبک زندگی این بزرگوار است، خاطرنشان کرد: باید ببینیم امام چگونه زندگی می‌کرد و برخورد وی با نیازمندان و ایتام چگونه بود. رفتار مسئولان باید امام گونه باشد و در زندگی شخصی و مسئولیت اجتماعی به آرمان‌های امام وفادار باشیم.

فتاح اضافه کرد: اگر مردم این سبک زندگی را در مسئولان مشاهده کنند تا آخر پای ارزش‌های نظام هستند و همین مردم بودند که کمر تحریم را شکستند.

وی گفت: امیدواریم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مکتب امام (ره) و مقام معظم رهبری بیش از گذشته در سخن و عمل مردم و مسئولان جاری و ساری باشد.

در این مراسم همچنین حجت الاسلام والمسلمین محسن کازرونی، رئیس هیأت امنای کمیته امداد در سخنانی با گرامیداشت یاد امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی گفت: تجدید عهد با بنیانگذار انقلاب اسلامی توفیقی است برای همه مسئولان و اقشار مختلف مردم تا یاد فداکاری‌ها و ایثارگری‌های امام و شهدا برای همیشه زنده بماند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، وی ایجاد روحیه شجاعت در بین مردم در دوره خفقان نظام طاغوت را بزرگترین اقدام امام راحل دانست و افزود: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب باید همچون گذشته با میثاقی که با امام بستیم پایدار بمانیم و قوت قلبی که ایشان به مردم ما داد در روزهای سخت یاری‌گر مردم و مسئولان است.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

ابتکار

ابتکار: زنان با افزایش اعتماد به نفس سقف شیشه‌ای را کنار زدند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، معصومه ابتکار عصر چهارشنبه در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *