صفحه اصلی / اجتماعی / آموزش / اعلام آخرین مهلت ثبت‌نام پذیرش بدون آزمون در مؤسسات غیردولتی

اعلام آخرین مهلت ثبت‌نام پذیرش بدون آزمون در مؤسسات غیردولتی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان تا پایان امروز چهارشنبه دهم بهمن ماه فرصت دارند برای پذیرش بدون آزمون در بهمن ماه جاری به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی مراجعه کنند.

 

دکتر حسین توکلی ، ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: مهلت ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی برای بهمن ماه ۱۳۹۷ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین مراکز و واحدهای آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس اطلاعیه‌ای که در روز سه‌شنبه ۲۵ دی ماه ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است، امروز چهارشنبه ۱۰ بهمن پایان می‌پذیرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، وی در ادامه تصریح کرد: کلیه داوطلبان علاقه‌مند و واجد شرایط حداکثر تا پایان امروز چهارشنبه فرصت دارند که بر اساس ضوابط مندرج در اطلاعیه منتشره به سایت مؤسسات آموزشی ذیربط مستقیماً مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور همچنین گفت: ظرفیت پذیرش در این دوره ۳۹۰ هزار نفر در ۸ هزار و ۷۷۱ کدرشته محل دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، مراکز و واحدهای آموزشی دانشگاه پیام نور است و داوطلبان برای اطلاع از رشته‌های تحصیلی و دانشگاه‌ها و مؤسسات پذیرنده دانشجو در این مرحله می‌توانند به جداول حاوی اطلاعات رشته‌محل‌های مؤسسات آموزشی و همچنین به لینک جستجوی رشته‌محل‌ها در اطلاعیه سازمان سنجش مراجعه کنند.

به گفته دکتر توکلی، بر اساس مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو فقط ظرفیت خالی مانده مرحله تمدید مهلت ثبت‌نام در پذیرش مهرماه ۱۳۹۷ امکان پذیرش دانشجو دارند و شامل سایر رشته محل‌های دوره‌های روزانه و شبانه و کد محل‌های سایر دوره‌ها که پذیرش آنها صرفاً سوابق تحصیلی است و ظرفیت آنها تکمیل شده، نیست.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

payamnoor

شرایط بازگشت به تحصیل و بخشودگی بدهی دانشجویان دانشگاه پیام نور اعلام شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از دانشگاه پیام نور، دکتر زمانی با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *