صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / قلعه‌نویی: برای آسیب‌شناسی تیم‌ملی، بازی ژاپن را ملاک قرار ندهیم

قلعه‌نویی: برای آسیب‌شناسی تیم‌ملی، بازی ژاپن را ملاک قرار ندهیم

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید مانند برزیل که در روز بدش از آلمان هفت گل خورد، ایران نیز برابر ژاپن روز خوبش نبوده است.

امیر قلعه‌نویی

به گزارش کسب و کار نیوز، امیر قلعه‌نویی، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران درباره شکست تیم ملی ایران در نیمه نهایی جام ملت‌ها اظهار کرد: این موضوع به نظرم باید آسیب شناسی و مطالعه شود. سوال فایده ندارد و باید واقعیت‌ها را به مردم بگوییم. چرا فوتبال ما و مملکت ما به این روز می‌افتد؟

او در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ایران برابر ژاپن برنامه تاکتیکی داشت یا خیر، گفت: باید جور دیگری ببینیم. برزیل در جام جهانی از آلمان هفت گل خورد. قشنگی فوتبال به همین است. به نظرم من دیروز، روز خوب تیمی ما نبود. این موضوع برای هر تیمی اتفاق می‌افتد. حتی بارسلونا هم نمی‌تواند ۳۰ بازی در لیگ را یک مدل انجام دهد. ژاپن در بازی‌های قبلی‌اش معمولی بود اما برابر ما روز خوبش بود. ما می‌خواهیم آسیب‌شناسی کنیم. این بازی ژاپن را ملاک قرار ندهیم. رئال مادرید هم در زمین خودش سه گل می‌خورد. این جزئی از فوتبال است. اگر توپ سردار آزمون گل می‌شد و بازی را یک بر صفر می‌بردیم، آیا سوال‌ها مدل دیگری طرح نمی‌شد؟

ادامه دارد …

همچنین مطالعه کنید:

لیگ تعطیل شود، خیلی چیزها به هم می‌ریزد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, حسین ابراهیمی در ارتباط با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *