صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / فتحی: امیدوارم هیات مدیره جدید منشا خیر و برکت باشد

فتحی: امیدوارم هیات مدیره جدید منشا خیر و برکت باشد

مدیرعامل باشگاه استقلال امیدوار است شروع به کار هیات مدیره جدید منشا خیر و برکت برای این باشگاه بزرگ و مردمی استقلال باشد.

امیرحسین فتحی

به گزارش کسب و کار نیوز، امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه ضمن تشکر از عنایت ویژه وزیر ورزش و جوانان و ریاست مجمع باشگاه استقلال درباره انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره، به اعضای جدید هیأت مدیره باشگاه استقلال خوش آمد گفته و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.
مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد اعضای جدید با توجه به سابقه کاری خود و توانمندی در حوزه‌های ورزشی و اقتصادی قطعاً خواهند توانست به پیشرفت و ترقی باشگاه در همه ابعاد و زمینه‌ها کمک و مساعدت نمایند.

فتحی همین طور از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه تمامی اعضای هیأت مدیره پیشین آقایان ملکی، قراب، زمانی و افتخاری تقدیر و تشکر کرد و اعلام کرد این بزرگواران در زمان تصدی خود در هیأت مدیره از هیچ کوششی در جهت اعتلای باشگاه دریغ نکردند و من وظیفه خود می‌دانم از زحمات تک تک این عزیزان تقدیر و تشکر کنم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پایان گفت: امیدوارم شروع به کار هیأت مدیره جدید منشأ خیر و برکت برای باشگاه بزرگ و مردمی استقلال باشد که قطعاً همین طور خواهد بود.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

کیلین امباپه

نارضایتی امباپه از لقب جدید خط حمله PSG

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, کیلین امباپه، ستاره جوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *