چهارشنبه , ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / بازدید عضو هیات مدیره بانک ملی ایران از شعبه حافظ

روابط عمومی بانک ملی ایران خبر داد

بازدید عضو هیات مدیره بانک ملی ایران از شعبه حافظ

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در بازدید از شعبه مستقل حافظ بر لزوم توجه بیشتر به بهداشت اعتباری در شعب و تکریم مشتریان تاکید کرد.

ناصر شاهباز در بازدید امروز خود که با حضور حمید مومنی سرپرست امور شعب مستقل بانک برگزار شد، تعیین تکلیف پرونده های مطالبات معوق را از الزامات بانک خواند و افزود: در روزهای پایانی سال باید وصول مطالبات معوق و کاهش نسبت مطالبات غیرجاری به تسهیلات (NPL) مورد توجه ویژه قرار گیرند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،  وی با تاکید بر چابک سازی شعب بانک تصریح کرد: جذب منابع ارزان قیمت در مدت باقی مانده تا پایان سال جاری و افزایش درآمدهای بانک در راستای سودآوری از دیگر موارد مهمی است که باید به آن توجه شود.

شاهباز ضمن بازدید از بخش های مختلف شعبه و گفت و گوی صمیمانه با کارکنان، از بخش های بانک آفیسر و صندوق امانات شعبه نیز دیدن کرد و در جریان آخرین وضعیت این بخش ها قرار گرفت.

حمید مومنی سرپرست امور شعب مستقل بانک نیز بر ظرفیت این شعبه با توجه به موقعیت مکانی و قرارگیری آن در منطقه بازار برای افزایش پرداخت تسهیلات خرید دین تاکید کرد.

شاهین اسکندر زاده رئیس شعبه حافظ نیز گزارشی از عملکرد این شعبه در زمینه جذب منابع ،نحوه مصارف و حجم مطالبات آن ارائه کرد.

همچنین مطالعه کنید:

نرخ رسمی یورو و پوند افزایش یافت

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز(۱۹ فروردین) اعلام کرد که بر اساس …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *