صفحه اصلی / استان ها / اصفهان / انتخاب یک معلم مشکل تر از انتخاب یک قاضی است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان:

انتخاب یک معلم مشکل تر از انتخاب یک قاضی است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: مدیر یا معلمی که به علم خود عمل نمی‌کند، نمی‌تواند دانش آموزان را به راه راست و صحیح هدایت کند، معلم، تربیت کننده یک نسل است، او فکر انسان‌ها را جهت می‌دهد.

امام جمعه اصفهان

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار شورای معاونین و مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان اظهار کرد: متأسفانه با تغییر رؤسای جمهور بسیاری از مدیران کشور تغییر می‌کنند و این تغییرات فراوان، سبب می‌شود که پیشرفت‌ها و اجرای طرح‌ها و اقدامات مختلف، متوقف شود.

وی با بیان اینکه سیاسی رفتار کردن، به استان اصفهان ضربه زده و مفسده ایجاد کرده است، افزود: اینکه برخی از مدیران بالادست معتقد هستند که انتخاب سایر مدیران باید بر اساس سلایق سیاسی باشد بسیار آسیب زا است، در حالی‌که باید بر اساس دستورات اسلامی، یک مدیر کارشناس، با خدا و توانمند را انتخاب کرد، اینکه چه سلیقه سیاسی دارد نباید لحاظ شود؛ این کوته فکری است که افراد را بر اساس سلایق سیاسی انتخاب کنیم و از آن طرفداری شود.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان ادامه داد: آموزش و پروش باید مدیرانی متخصص، متعهد و کارآمد و در واقع انقلابی انتخاب کند، چراکه چپ و راست معنا ندارد، بنابراین مدیرانی شایسته برای مدارس و معاونت‌ها انتخاب شوند که مدیرکل از همه نظر، آسوده خاطر باشد.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه انتخاب یک معلم مشکل تر از انتخاب یک قاضی است، تصریح کرد: مدیر یا معلمی که به علم خود عمل نمی‌کند، نمی‌تواند دانش آموزان را به راه راست و صحیح هدایت کند، معلم، تربیت کننده یک نسل است، او فکر انسان‌ها را جهت می‌دهد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

tehran

تمامی مدارس استان تهران بجز ۲ شهرستان فردا تعطیل شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، تقی‌زاده در جلسه کمیته اضطرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *