صفحه اصلی / فرهنگی / کتاب و رسانه / برگزاری کارگاه آموزشی ثبت سفارش کتاب و تخصیص ارز نیمایی
برگزاری کارگاه آموزشی ثبت سفارش کتاب و تخصیص ارز نیمایی

برگزاری کارگاه آموزشی ثبت سفارش کتاب و تخصیص ارز نیمایی

معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت کارگاه آموزشی «آشنایی با ثبت سفارش گمرکی واردات کتاب و شیوه تخصیص ارز نیمایی» را برگزار می‌کند.

به گزارش کسب و کار نیوز از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این کارگاه آموزشی ساعت ١۴ روز سه‌شنبه (٩ بهمن ماه) در سالن جلسات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.
شرکت در این کارگاه آموزشی برای کلیه ناشران آزاد است و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام جهت حضور در این کارگاه آموزشی و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند تا پایان وقت اداری روز دوشنبه (٨ بهمن ماه) با شماره ٣٨۵١٢۴٠٣ تماس بگیرند.
بر اساس این گزارش، معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای حمایت از اقتصاد نشر و نیز تسهیل ورود علم به کشور در چند ماه اخیر تعاملاتی با سازمان توسعه تجارت وزارت صنعت، معدن و تجارت و معاونت ارزی بانک مرکزی با هدف حذف ثبت سفارش گمرکی واردات کتاب و تخصیص ارز نیمایی به این موضوع انجام داده است.
با پیگیری‌های به عمل آمده ثبت سفارش به منظور واردات کتاب به کشور حذف و به زودی سامانه‎ای در سازمان توسعه تجارت راه‌اندازی خواهد شد تا آن دسته از واردکنندگان کتاب‌های خارجی که خواستار دریافت ارز نیمایی از طریق ثبت سفارش هستند، بتوانند حواله ارزی خود را پس از تایید معاونت امور فرهنگی دریافت کنند.
فراهنگ ** ۱۳۵۵ ** ۱۴۱۸

همچنین مطالعه کنید:

یک ایرانی رکورد جهانی طولانی ترین مستند ویدیویی از مسیر زندگی را ثبت کرد

احمدرضا شجاعی در این نشست خبری از ۲۰ سال سابقه مداوم فعالیت های خود و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.