صفحه اصلی / اجتماعی / آموزش / دریافت پروانه کارشناسی استاندارد در ۳ رشته تخصصی

در پژوهشکده توسعه تکنولوژی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف صورت گرفت

دریافت پروانه کارشناسی استاندارد در ۳ رشته تخصصی

پژوهشکده توسعه تکنولوژی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف موفق به دریافت پروانه کارشناسی استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران در سه زمینه تخصصی شد.

شریف-جهاد

 به گزارش کسب و کار نیوز، سازمان ملی استاندارد ایران به استناد مصوبه جلسه ” کمیته تایید” با صدور گواهی تایید  اشخاص حقوقی متقاضی تهیه پیش نویس استانداردهای ملی ایران برای پژوهشکده توسعه تکنولوژی  جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، این پژوهشکده را به عنوان کارشناس استاندارد حقوقی در رشته‌های “خودرو و نیرومحرکه، مکانیک و خدمات” تایید کرد.

مهندس علی مهدی زاده، مدیر مرکز توسعه تکنولوژی با بیان این خبر، عنوان کرد: تدوین استاندارد و نظارت و بازرسی فنی به عنوان یکی از محورهای فعالیت این مرکز محسوب می شود و از آنجایی که دریافت پروانه کارشناس استاندارد از الزامات فعالیت در این حوزه است، طبق برنامه‌ریزی و پیگیری‌های انجام شده به دریافت پروانه کارشناس استاندارد حقوقی نائل شدیم.

مدیر مرکز توسعه تکنولوژی در این زمینه افزود: با توجه به سابقه این سازمان در زمینه تدوین استانداردها و حضور فعال در کمیته‌های ملی تدوین استاندارد و همکاری‌های متعدد با سازمان ملی استاندارد، درصدد هستیم فعالیت های مرکز را در زمینه تدوین استاندارد ملی و نظارت بر اجرای استاندارد گسترش دهیم.

بنا بر اعلام روابط عمومی پژوهشکده توسعه تکنولوژی؛ در پروانه صادر شده، مهندس علی مهدی زاده به عنوان دبیر تدوین در رشته خودرو و نیرو محرکه، مهندس بهرام ایمانی در رشته مکانیک و مهندس فاطمه کریمی در رشته خدمات به عنوان دبیر تدوین تایید شده اند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

طرح های پژوهشی که در بی‌پولی تعطیل می‌شوند/ دلایلی برای سرخوردگی پژوهشگران

دکتر مهدی قراباغی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه این اتفاق افتاده که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *