صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / ۱۲ میلیون تراکنش مالی موفق در پیام رسان «بله»

روابط عمومی بانک ملی ایران اعلام کرد

۱۲ میلیون تراکنش مالی موفق در پیام رسان «بله»

در پاییز امسال میزان تراکنش های مالی انجام شده در پیام رسان «بله» نسبت به فصل گذشته با 25 درصد رشد همراه بود و به بیش از 12 میلیون تراکنش رسید.

پیام رسان مالی «بله» با هدف تحقق ایده آل های مخاطبان خود در ارتباطات مالی و اجتماعی، همواره به دنبال گسترش و بهبود امکانات موجود است و ضمن فراهم کردن امکانات یک پیام رسان برای مخاطبان، امکان انجام خدمات بانکی و مالی را نیز در این بستر میسر کرده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در ماه های مهر، آبان و آذر بیش از ۷/۵ میلیون تراکنش موفق کارت به کارت در این پیام رسان انجام شده است که نسبت به فصل تابستان رشد ۲۵ درصدی را نشان می دهد.

در پاییز امسال بیش از سه هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان پول در بله گردش داشته و بیش از ۵۲۰ هزار درخواست پول ارسال شده است.

در مدت مذکور، بیش از ۱/۲ میلیون خرید شارژ به ارزش بیش از شش میلیارد تومان و ۵۳۰ هزار فقره پرداخت قبض در پیام رسان بله صورت گرفته است.

مخاطبان و کاربران بله همچنین بیش از ۹۰ هزار تراکنش کارت به کارت روزانه انجام داده اند و حجم پول انتقال یافته روزانه نیز به ۳۵ میلیارد تومان می رسد.

پیام رسان مالی «بله» اکنون بیش از دو میلیون و ۸۲۰ هزار عضو دارد و در پاییز امسال تعداد ۱۴۱ هزار کانال و ۱۴۵ هزار گروه در پیام رسان مالی بله فعال بوده اند.

این پیام رسان برای نخستین بار زمینه انجام خدمات بانکی بر بستر شبکه های مجازی در کشور را فراهم کرده است و اکنون علاوه بر بانک ملی ایران، ۱۸ بانک دیگر به این شبکه متصل هستند و کاربران می توانند از کارت های این بانک ها به عنوان کارت مبدا استفاده کنند.

در پاییز امسال، این پیام رسان در پایداری شبکه نیز عملکرد قابل قبولی داشته و به‌صورت متوسط ۹۹/۹۵ درصد زمان روزانه را در دسترس و در حال ارائه سرویس بوده است.

همچنین مطالعه کنید:

آغاز توزیع بن‌کارت‌های فیزیکی نمایشگاه کتاب پایتخت در شعب و پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *