صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان / شرکتهای دانش بنیان فناوری اطلاعات به هند می روند

مدیرکل دفتر توسعه کسب و کار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

شرکتهای دانش بنیان فناوری اطلاعات به هند می روند

مدیر کل دفتر توسعه کسب و کار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حضور شرکتهای دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات در هند خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، روح اله استیری ددر خصوص حضور شرکت های دانش بنیان در هند گفت: وزیر امور خارجه در صدر هیئت عالی رتبه سیاسی و اقتصادی عازم هند می شود و شرکتهای دانش بنیان هم در این سفر حضور دارند. وی با بیان اینکه ۱۰ شرکت دانش بنیان فعال در زمینه فناوری اطلاعات در این سفر حضور دارند، خاطر نشان کرد: برخی شرکت های صنعتی نیز در این سفر حضور خواهند یافت.به گفته وی، هند به عنوان یکی از مراکز اصلی «free lancering»  یا آزادکاری فعالیت می کند؛ یعنی پروژه از کل دنیا می گیرد و انجام می دهد.

وی با بیان اینکه شرکت های ایرانی توانایی دارند که بخشی از پروژه ها را در دست بگیرند، بیان کرد: شرکت های خوبی را به هند می فرستیم که قادرند پروژه هایی را به خوبی انجام دهند به همین دلیل  شرایط حضور شرکت های حوزه آی تی را به این کشور فراهم کردیم.وی خاطر نشان کرد: حضور شرکت های ایرانی در هند می تواند زمینه را برای همکاری فراهم آورد و با نشست هایی پروژه های جدید تعریف شود.

همچنین مطالعه کنید:

هم‌اندیشی اعضای پارلمان بخش خصوصی کشور و پایتخت

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اتاق تهران، سومین نشست دور نهم هیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *