صفحه اصلی / سرخط خبرها / «سلام آقای مدیر» با داریوش فرهنگ و کاظم بلوچی

«سلام آقای مدیر» با داریوش فرهنگ و کاظم بلوچی

داریوش فرهنگ، کاظم بلوچی، علی اوسیوند و ایوب آقاخانی در مجموعه تلویزیونی «سلام آقای مدیر» کنار هم قرار گرفتند.

به گزارش کسب و کار نیوز، مجموعه تلویزیونی «سلام آقای مدیر» که شهریور ماه امسال به تهیه کنندگی منوچهر شاهسواری و نویسندگی و کارگردانی علیرضا توانا در تهران کلید خورد؛ ۴۰ درصد از تصویربرداری سکانس های خود را به پایان رسانده و تدوین آن به صورت همزمان در حال انجام است.
این مجموعه به سفارش سیما فیلم و برای جمعیتِ مخاطب خانواده و نوجوان تولید می شود و قرار است پاییز ۹۸ از شبکه دو سیما روانه آنتن شود. تصویربرداری این مجموعه در لوکیشن خانه اربابی در حوالی میدان انقلاب به پایان رسیده و گروه در حال حاضر مشغول تصویربرداری پلان های مربوط به بیمارستان خیریه عمل در حوالی زعفرانیه است.
در این مجموعه بازیگران بسیاری چون داریوش فرهنگ، کاظم بلوچی، علی اوسیوند، روزبه حصاری، ایوب آقاخانی، سمند جاهدی، اتابک نادری، ارسلان قاسمی، سوگل طهماسبی، سیما خضرآبادی، مهسا هاشمی، وحید نفر، محسن بهرامی، دانیال نوروش، پوریا ایمانی، پوریا رستمی، محمد مختاری، فریبا جدیکار، نیکی مظفری، سولماز نادری، شیدا یوسفی، بهناز بستان دوست به ایفای نقش می پردازند.
در خلاصه داستان «سلام آقای مدیر» آمده: «شخصیت محوری این مجموعه فردی به نام امیرعلی صدر است که به مدیریت دبیرستانی گماشته می‌شود که همه آن را تبعیدگاه می‌نامند. او که به علت فوت همسرش در شرایط روحی نامناسبی به سر می‌برد خیلی زود درمی‌یابد برای جلوگیری از تعطیلی مدرسه نیازمند ایجاد اعتماد، وفاق و همدلی میان دانش آموزان، همکاران و اهالی محل است. کاری که در ابتدا غیرممکن به نظر می‌رسد ولی با تلاش او و مسئولیت پذیری همگانی به باز ماندن درهای مدرسه می‌انجامد. مجموعه دارای قصه‌ای دنباله‌دار است اما در هر قسمت به طور ویژه داستان زندگی یکی از دانش آموزان نیز تعریف می‌شود.»
این مجموعه به کارگردانی علیرضا توانا نویسنده و کارگردانی و تهیه کنندگی منوچهر شاهسواری تولید می شود.
فراهنگ**۹۲۱۰** ۱۰۵۵

همچنین مطالعه کنید:

رونق تولید

نظام توزیع معیوب مشکل بزرگ «رونق تولید»

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم، سیدفرید موسوی عضو کمیسیون اقتصادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *