صفحه اصلی / اجتماعی / آموزش / رئیس پارک علم و فناوری اردبیل منصوب شد
رئیس پارک علم و فناوری اردبیل منصوب شد

با حکم وزیر علوم؛

رئیس پارک علم و فناوری اردبیل منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر حبیب ابراهیـم‌پور را به عنوان رئیس پارک علم و فناوری اردبیل منصوب کرد.

غلامی وزیر علوم

به گزارش کسب و کار نیوز، در حکم انتصاب دکتر منصور غلامی خطاب به دکتر حبیب ابراهیم‌پور آمده است: “با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی و بر اساس پیشنهاد معاون پژوهش و فناوری، به موجب این حکم به سمت رئیس پارک علم و فناوری اردبیل منصوب می‌شوید.

امید است با تعامل مؤثر با مدیریت استان و سایر دستگاه‌های اجرایی، شرایط مناسب برای توسعه پارک و حل مشکلات پیش روی شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان را فراهم آورید و برقراری روابط مؤثر و هدفمند با دانشگاه‌های استان را برای بهره‌گیری دانشگاهیان از ظرفیت‌های پارک علم و فناوری در صدر برنامه‌های خود قرار دهید.

از شما انتظار می‌رود با ارزیابی شرایط موجود پارک علم و فناوری اردبیل به ارتقای جایگاه آن اهتمام ورزید و زمینه پیشرفت کمی و کیفی خدمات و حمایت‌های مورد نیاز برای توسعه کسب و کار مؤسسات و بهره‌گیری از ظرفیت‌های بخش خصوصی وغیردولتی در توسعه کالبدی پارک رافراهم آورید. مشارکت و ایفای نقش مؤثر در تقویت زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی منطقه، همراهی و همکاری با نقش‌آفرینان اصلی این زیست‌بوم و توجه خاص به توسعه کیفی مؤسسات مستقر در پارک در کنار توسعه کمی آنها از دیگر موضوعات مهمی است که ضرورت دارد مورد توجه جناب‌عالی و همکاران در پارک علم و فناوری اردبیل قرار گیرد.

ان‌شاءالله با توکل به خداوند سبحان، تمسک به فضائل اخلاقی، پیروی از آموزه‌های اسلامی و اتکا به مبانی علمی، مأموریت‌ها و وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب دولت تدبیر و امید و طرح‌های پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی اجرا و با جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب‌نظران در مراکز دولتی و خصوصی حوزه فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمائید”.

بر اساس اعلام وزارت علوم، دکتر حبیب ابراهیم‌پور دانشیار دانشگاه محقق اردبیلی است و پیش از این مدیریت کل گروه علمی آموزشی مرکز آموزش صدا و سیمای تهران، ریاست و نایب رئیسی کمیسیون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اردبیل، عضویت در کارگروه توسعه مدیریت استانداری اردبیل، عضویت در شورای مرکزی اتاق فکر استان اردبیل، ریاست و معاونت پژوهشی و معاونت آموزشی وتحصیلات تکمیلی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه محقق اردبیلی، ریاست انجمن مدیریت دولتی استان اردبیل، مدیریت گروه مدیریت و اقتصاد دانشگاه محقق اردبیلی و عضویت در هیأت نظارت و ارزیابی آموزش عالی دانشگاه‌های استان اردبیل را بر عهده داشته است.

وی هم اکنون عضو هیأت ممیزه دانشگاه محقق اردبیلی است.

وزیر علوم در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر عبدالقیوم قلی پور، رئیس سابق پارک علم و فناوری اردبیل در زمان تصدی مسئولیت این پارک قدردانی کرد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

ورود ۴۰ هزار معلم جدید به آموزش‌ و پرورش

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، معلم به عنوان محوری‌ترین و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.