صفحه اصلی / استان ها / خراسان شمالی / جایگاه بانک‌های خصوصی در سند توسعه خراسان‌شمالی مشخص شود

استاندار:

جایگاه بانک‌های خصوصی در سند توسعه خراسان‌شمالی مشخص شود

استاندار خراسان‌شمالی با تأکید بر این‌که نقش و جایگاه بانک‌های خصوصی در سند توسعه استان باید مشخص شود، گفت: برای احصای جایگاه بانک‌های خصوصی در سند توسعه استان نیازمند برنامه مشخص و مسنجم و توجه به معیارهای مدنظر مردم هستیم.

استاندار خراسان شمالی

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از اداره‌کل روابط عمومی استانداری خراسان‌شمالی، «محمدعلی شجاعی» در کمیسیون هماهنگی بانک‌های خصوصی استان اظهار کرد: بانک‌های خصوصی باید به‌دنبال این موضوع باشند که چگونه می‌توانند توسعه‌نیافتگی استان را جبران کنند.

وی افزود: معتقدم برای هر کاری نیازمند انسجام و هم‌افزایی اجتماعی هستیم بنابراین بانک‌های خصوصی باید با کمک یکدیگر از داشته‌های هم استفاده کنند.

استاندار خراسان‌شمالی با بیان این‌که بانک‌های خصوصی در آینده توسعه این استان می‌توانند نقش مهمی داشته باشند، تصریح کرد: بخش عمده سرمایه‌گذاری‌ها در کشورهای در حال توسعه برعهده بانک‌های خصوصی است بنابراین بیشتر باید از منابع این بانک‌ها در راستای منافع استان بهره برد.

شجاعی خاطرنشان کرد: بانک‌های خصوصی توانمندی‌های خود را با توجه به منابعی که از استان جذب می‌کنند، مشخص کنند و به‌دنبال برطرف کردن نداشته‌های مردم باشند.

وی خاطرنشان کرد: ظرفیت بانک‌های خصوصی بسیار بالاست اما باید بلندتر و سریع‌تر گام‌های توسعه را برداشت که البته من بارها تأکید کرده‌ام تنها راه درمان این استان توجه به بخش خصوصی است و در غیر این حالت شاهد روند کند زندگی مردم خواهیم بود.

استاندار خراسان‌شمالی گفت: منابع و مصارف این بانک‌ها باید در خود این استان هزینه شود تا شاهد شرایط توسعه باشیم.

شجاعی افزود: بانک‌های خصوصی هم‌چنین نباید خدمات خود را از روستاها دریغ کنند، چون شما مدیر شعب نیستید بلکه مدیر استانی هستید که باید توجه به همه نقاط استان داشته باشید بنابراین در مسیر اولویت‌ها و نیازهای مردم حرکت کنید .

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

وضعیت فروش شیر

وقتی وضعیت فروش شیر از دامداران خراسان شمالی دوباره شیر تو شیر می شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, حسینعلی حصاری با اشاره به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.