صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / واکنش استقلالی‌ها به تذکر فدراسیون فوتبال درباره سوپرجام

واکنش استقلالی‌ها به تذکر فدراسیون فوتبال درباره سوپرجام

معاون ورزشی استقلال می‌گوید برگزاری دادگاه CAS درباره پرونده سوپرجام در ابوظبی مقرون به صرفه‌تر از برگزاری در سوئیس بود.

علی خطیر

به گزارش کسب و کار نیوز، علی خطیر، معاون ورزشی استقلال درباره بیانیه فدراسیون فوتبال مبنی بر این که اگر مسئولان استقلال درباره پرونده شکایت سوپرجام صحبت کنند، به کمیته انضباطی دعوت می‌شوند، گفت: من دو سوال مطرح کردم. هم ما به عنوان کسی که دادخواست ارائه کرد و هم فدراسیون به عنوان مدافع، ایرانی هستیم. اگر بدنه قضایی خوبی در فدراسیون فوتبال داشتیم، استقلال برای گرفتن حق هوادارانش مجبور نمی‌شد به دادگاه CAS برود. سوالی که مطرح کردم این بود که می‌خواستیم با کمترین هزینه این دادگاه را برگزار کنیم و درخواست یک قاضی کردیم. دوستان درخواست سه قاضی کردند که هزینه چند برابر می‌شود. این دادگاه در کشورهای مختلف دفتر دارد و گفتیم حالا که در ابوظبی دفتر دارد، به خاطر هزینه‌ها به این کشور هم برویم.

او ادامه داد: هزینه مسافرت مجموع ایرانی‌ها اعم از استقلال، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و پرسپولیس به مراتب در امارات ارزان‌تر است. هزینه در سوئیس زیاد است. من این دو سوال را مطرح کردم.

معاون ورزشی استقلال همچنین یادآور شد: این سوال را مطرح کردم که دلیل این که اصرار کردید به لوزان برویم، چیست؟ اگر می‌خواستیم به منافع کل کشور نگاه کنیم، به ابوظبی می‌رفتیم. دوستان گفتند برویم لوزان و من دلیل را پرسیدم. اگر فکر می‌کنند تخلفی کردم، با افتخار به هر کمیته‌ای می‌رویم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

کوین دی بروین

خیلی خوب مبارزه کردیم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, منچسترسیتی در ۱۵ دقیقه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *