صفحه اصلی / اجتماعی / زنان و خانواده / مومنی: اقدامات بسیج برای حفظ انقلاب اسلامی است

مومنی: اقدامات بسیج برای حفظ انقلاب اسلامی است

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: امروزه بسیج در هر موضوع و زمان و عرصه‌ای که به او نیاز باشد، حضور پیدا می‌کند و اقداماتش برای حفظ انقلاب اسلامی است.

سردار مومنی

به گزارش کسب و کار نیوز، دکتر اسکندر مؤمنی در دیدار با اعضای پایگاه بسیج شهدای مبارزه با مواد مخدر گفت: هر کاری که برای شهدا، ایثارگران و بسیجیان انجام دهیم، منتی از ما بر آنان نیست؛ بلکه منت آنان بر ما و نیاز ما به آنان است.

وی افزود: حفظ کشور، پیشرفت کشور و قدرت کشور از روز نخستین که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید تاکنون به خاطر رهبری‌های حکیمانه و معصوم‌گونه امام راحل (ره) و همچنین مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) بوده است.

دبیرکل ستاد بیان داشت: تقریباً همه انقلاب‌ها بعد از مدتی یا شکست خوردند یا از اهداف و مسیر اولیه خود فاصله گرفتند اما معماری امام راحل این بود که کشور برای همیشه حفظ شود، بنابراین ایشان برای تحقق این هدف و با آینده‌نگری چند نهاد را طراحی کردند که یکی از آن‌ها تشکیل بسیج مستضعفان و در ادامه گسترش فعالیت‌های بسیج بود.

مؤمنی گفت: امروزه بسیج در هر موضوع و زمان و عرصه‌ای که به او نیاز باشد، حضور پیدا می‌کند و شرح وظایفش در سطوح جنگ‌های سرد و نرم و نیز فرهنگ تعریف شده است. پس وظیفه همه نهادهای کشور است که به این نهاد مقدس کمک کنند؛ چرا که اقدامات بسیج برای حفظ انقلاب اسلامی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: مهم‌ترین تأثیری که انسان می‌تواند در محیط پیرامونی خودش بگذارد، تأثیر بر رفتار، کردار و عمل است. زمانی قول و حرف تأثیرگذار است که منطبق بر رفتار و عمل باشد.

دبیرکل ستاد ادامه داد: در زمان جنگ و سال‌های دفاع مقدس، طرف فرمانده گردان و لشگر بود اما رفتار، اعتماد و عملش با دیگران و رده‌های پایین‌تر یکسان بود. در واقع همه در آن دوران با تمام وجود از یکدیگر اطلاعات می‌کردند و این امر، معجزه می‌کرد.

مؤمنی تصریح کرد: شما نیز باید در محیط کار با رفتار، عمل و نوع برخوردتان مبلغ فرهنگ بسیج باشید. اگر رفتار و کردار با قول و حرف یکی شد آن‌وقت تأثیر خودش می‌گذارد.

وی همچنین از برگزاری کنگره شهدای مبارزه با مواد مخدر با هدف ترویج فرهنگ شهادت و ایثار و انتقال این فرهنگ به جوانان در سال آینده خبر داد و گفت: وصیت‌نامه‌ها و خاطرات شهدای مبارزه با مواد مخدر به‌منظور آشنایی با سبک زندگی آن شهدا جمع‌آوری شوند.

به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ مؤمنی در ادامه از پیشنهادهای اعضای پایگاه بسیج شهدای مبارزه با مواد مخدر استقبال کرد و گفت: هر پیشنهادی که قابلیت اجرایی داشته باشد، حتماً اجرا خواهد شد. شما نیز با کار، تلاش و پیگیری بیش از روال اداری و جاری و با آرامش بیشتر برنامه‌ها را پیش ببرید.

همچنین علی شهبازی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای مبارزه با مواد مخدر در این جلسه بصیرت و دشمن‌شناسی، آموزش و ارتقاء توانمندی‌های جسمی و روانی، خدمت‌رسانی به مردم، دفاع از ارزش‌های انقلاب، انس با قرآن، تکریم خانواده معظم شهدا و ایجاد نشاط و شادابی را از اهداف کلان این پایگاه مقاومت بسیج برشمرد و گزارشی از عملکرد شش‌ماهه پایگاه مقاومت بسیج شهدای مبارزه با مواد مخدر ارائه داد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

ابتکار

ابتکار: زنان با افزایش اعتماد به نفس سقف شیشه‌ای را کنار زدند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، معصومه ابتکار عصر چهارشنبه در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *