صفحه اصلی / سرخط خبرها / محبی نیا: سال آینده را پر حادثه نشان ندهید

محبی نیا: سال آینده را پر حادثه نشان ندهید

یک عضو فراکسیون ولایی مجلس با انتقاد از این‌که « برخی سال ۹۸ را سالی پر از حادثه می‌دانند»، گفت: هنوز سال تمام نشده می‌گویند در سال ۹۸ بلایی در راه است. این سال را پر حادثه نشان ندهید.

جهانبخش محبی نیا

به گزارش کسب و کار نیوز، جهانبخش محبی‌نیا در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس ضمن بزرگداشت روز ۹ دی بیان کرد: روز ۹ دی رودخانه عمیق انقلاب را لایروبی کرد. این روز شرف نامه انقلاب اسلامی است.

وی افزود: افرادی هستند که در تریبون‌های رسمی و عمومی با تحکم با مردم صحبت می‌کنند. به گونه‌ای صحبت می‌کنند که مردم رعیت آن‌ها هستند. در اسلام و انقلاب اسلامی به هیچ وجه رعیت نداریم، مشروعیت نظام از ملت است. رضایت ملت اساس کار است و این رضایت مایه بقاء مُلک است. به گونه‌ای صحبت نکنید که ما در برخی محافل سیاسی و علمی نتوانیم از اصالت‌ها دفاع کنیم. برخی در تریبون‌ها با آشفتگی صحبت می‌کنند. تهدید از جهل است. آشتی با ملت نتیجه نیروی انقلابی بودن است و نتیجه غرور هلاکت است.

نماینده مردم میاندوآب تصریح کرد: نخبگان، علما و دولت سال بعد را پر حادثه نشان ندهید. هنوز که سال کنونی به پایان نرسیده می‌گویید در سال ۹۸ بلایی در راه است. اگر ضد انقلاب هم نتواند کاری انجام دهد راست و چپ خیابان‌های کشور را به صحنه آشوب تبدیل می‌کند. می‌گویند سال آینده پر از بیچارگی است. آقایی که ادعای عقلانیت دارید ولی بی‌عقل هستید. اینکه خود را نالایق نشان دهید نتیجه غرق شدن در مرداب است. حوادث را سیاسی نکنید. اگر اتفاقی می‌افتد که موجب شرمندگی ما است مانند حادثه زاهدان و حادثه دانشگاه علوم و تحقیقات به دلیل سوء مدیریت است. ضد انقلاب عُرضه ندارد که تایر ماشین را شُل کند، ضد انقلاب اگر باشد شماها را شُل می‌کند.

محبی‌نیا در پایان تاکید کرد: مجلس را به چاپلوسی آلوده نکنید. بزرگان دین از چاپلوسی پرهیز می‌کردند. مجلس را از طریق پیامک‌ها اداره نکنید. ما به مقام معظم رهبری و علما ارادت داریم. خدایا به پارلمان ما جسارت و آگاهی عنایت فرما.

انتهای پیام

 

 

همچنین مطالعه کنید:

تامین مواد اولیه تولید، اولویت اصلی وزارت صمت/ممنوعیت واردات قطعات دارای مشابه ساخت داخل

حسین مدرس خیابانی در جلسه امروز خود با انجمن‌های تولیدی و تولیدکنندگان لوازم خانگی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *