صفحه اصلی / استان ها / اردبیل / پارس آبادی‌ها از بوی بد فاضلاب شهری رنج می‌برند

سلامت و آسایش مردم شهر پارس آباد در خطر است

پارس آبادی‌ها از بوی بد فاضلاب شهری رنج می‌برند

رئیس شورای اسلامی شهر پارس آباد مغان در خصوص در خطر بودن سلامت و آسایش مردم شهر پارس آباد هشدار داد.

پساب فاضلاب

به گزارش کسب و کار نیوز، بهروز عبداللهی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات آب و فاضلاب شهری پارس آباد با انتقاد از عدم حضور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان اردبیل در این جلسه، گفت: شهر پارس آباد مغان دومین شهر بزرگ استان پس از اردبیل است و جا داشت مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان حداقل یک روز کاری خود را جهت درخواست به حق مردم شهر پارس آباد در اختیار اهالی این شهر قرار می داد. 
  
وی خاطر نشان کرد: دفع نادرست فاضلاب‌ شهری و انتقال آن به جریان آب‌های سطحی علاوه بر آن که محیط را آلوده می‌کند سبب می‌شود تا مردم در معرض ابتلا به انواع بیماری‌های انگلی و عفونی قرار گیرند. 
  
رئیس شورای اسلامی شهر پارس آباد مغان با اشاره به اهمیت اجرای کامل طرح تصفیه خانه فاضلاب شهر پارس آباد بیان کرد: از سال‌ها پیش به دلیل نبود تصفیه خانه فاضلاب شهری در پارس آباد تقریبا نصف مردم این شهر از بوی بد فاضلاب شهری رنج می‌برند و یک نارضایتی شدیدی بوجود آمده است . 
  
عبداللهی اقدامات صورت گرفته در راستای تکمیل و بهره‌برداری از طرح تصفیه خانه فاضلاب شهری را کافی ندانست و گفت: عملیات ساخت این تصفیه خانه از سال ۸۶ آغاز شده و علی‌رغم گذشت بیش از یک دهه تاکنون تنها ۷۶ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است . 
  
وی اظهار کرد: به عنوان یک انسان و مسئول موظف هستیم حداقل از بابت رضایت مردم به وظیفه خود عمل کرده و با اولویت قراردادن آن بدنبال رفع این معضل باشیم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

ardebil

بازار گردشگری اردبیل در ۲۱ رویداد ملی و بین‌المللی معرفی می شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *