صفحه اصلی / سیاسی / دولت / مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کشور: وزیر کشور با پرواز عمومی به بوشهر سفر کرده است

با تکذیب ادعای چند کانال مجازی و رسانه‌های معاند

مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کشور: وزیر کشور با پرواز عمومی به بوشهر سفر کرده است

مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کشور اعلام کرد: تصاویر منتشر شده در رسانه‌ها از ورود وزیر کشور به فرودگاه بوشهر نشان می‌دهد که پرواز عمومی بوده و هیچ‌گونه تشریفاتی در کار نبوده و مسافران هم به طور عادی در حال خروج از هواپیما هستند.

وزیر کشور

به گزارش کسب و کار نیوز،  مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در این اطلاعیه اعلام کرد: به دنبال انتشار مطلبی کذب در برخی کانال‌ها و  بازنشر آن در رسانه‌های ضد انقلاب و معاند با ادعای به کلی خلاف واقع در مورد نحوه سفر وزیر  کشور به استان بوشهر به آگاهی هموطنان عزیز و آگاه می‌رساند؛ وزیر کشور، در ادامه سفرهای استانی، به منظور بررسی وضعیت اقتصادی، اجتماعی، عمرانی و امنیتی استان بوشهر و شرکت در ستاد اقتصاد مقاومتی و بازدید از طرح‌ها و پروژه‌های گردشگری توسعه محور این استان، با استفاده از پرواز عمومی شرکت هواپیمایی قشم ایر به بوشهر سفر کرد و به هنگام ورود به استان نیز با تشریفات معمول و ساده از ایشان استقبال شد.

همچنین بر خلاف آنچه ادعا شده، از ابتدای سفر تا انتهای سفر، مسافرین محترم پرواز با هیچ‌گونه مزاحمت، معطلی و یا تاخیر در پرواز یا جابه‌جایی به دلیل حضور وزیر کشور مواجه نشدند.
همچنان که تصاویر منتشر شده در رسانه‌ها از ورود ایشان به فرودگاه بوشهر، نشان می‌دهد که پرواز عمومی بوده و هیچگونه تشریفاتی در کار نبوده و مسافران هم به طور عادی در حال خروج از هواپیما هستند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

ZARIF

مشاوره بد به ترامپ او را به اتخاذ تصمیم‌های اشتباه کشانده است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، محمد جواد ظریف، وزیر امور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *