صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / عالیشاه از آسمان و ریسمان گفت تا به قدرت پرسپولیس برسد

عالیشاه از آسمان و ریسمان گفت تا به قدرت پرسپولیس برسد

هافبک پرسپولیس می‌گوید بازیکنان پرسپولیس، آسمان و ریسمان را به هم نمی‌بافند و حرفشان را در زمین می‌زنند.

امید عالیشاه

به گزارش کسب و کار نیوز، امید عالیشاه بعد از پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل پارس جنوبی گفت: بازیکنان ما آسمان و ریسمان به هم نمی‌بافند و در زمین حرف‌ خود را می‌زنند. ما از روز اول با وجود تمام مشکلاتی که داشتیم دست به دست هم دادیم و موفق شدیم که عالی کار کنیم.

وی افزود: بازیکنان و کادرفنی تمام تیم‌ها تلاش کنند تا با عملکرد خوب خود، نتیجه را کسب کنند تا شرمنده هواداران خود نباشند، مشابه کاری که ما کردیم و باعث شدیم نتایجی خوب کسب شود. بازیکنان ما با قدرت وارد زمین می‌شوند و نتایج را توجیه نمی‌کنند.

او با اشاره به صحبت بازیکنان استقلال درباره قضاوت داوران برای پرسپولیس گفت: تا به حال شده بازیکنان ما درباره داوری تیم‌های دیگر صحبت کنند؟ بعد از بازی با الدحیل و السد رسانه‌های عربی تیم ما را تحسین کردند. آیا در آسیا هم داوری به نفع ما بود؟

هافبک پرسپولیس تاکید کرد: اگر بحث مالی است که وزارت ورزش بازرس بفرستد و مبلغ قرارداد بازیکنان استقلال و پرسپولیس را مشخص کند تا ببینیم کدام تیم دریافتی بیشتری داشته است.

عالیشاه خاطرنشان کرد: از آقای فردوسی‌پور می‌خواهم قضاوت داوران دو تیم را بررسی کند و بگوید در سه سال اخیر داوری‌ها به نفع استقلال بوده یا پرسپولیس؟ بازیکنان ما خیلی ناراحت شدند. ما این طور علیه تیم دیگری صحبت نکرده بودیم. این موضوع توهین به ۴۰ میلیون هوادار پرسپولیس است.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

یورگن کلوپ

باید برای کلوپ دست زد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, لیورپول در فصل جاری رقابت‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *