صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت شد

سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی علیرضا رشیدیان را به عنوان رئیس جدید سازمان حج و زیارت منصوب کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت، در حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به علیرضا رشیدیان آمده است: نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند جناب‌عالی به موجب این حکم به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت منصوب می‌شوید.
وزیر ارشاد در حکم انتصاب رشیدیان آورده است: امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال و هماهنگی با نماینده ولی‌فقیه در حج و زیارت ضمن بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و باتجربه در راستای تقویت و گسترش برنامه‌های مرتبط با حج و زیارت و ارائه خدمات به زائران بیت‌الله الحرام و عتبات عالیات موفق و موید باشید.
علیرضا رشیدیان، استاندار پیشین استان خراسان رضوی در دولت های یازدهم و دوازدهم بود. وی تحصیلکردهٔ دکترای حقوق کیفری و جرم‌ شناسی است.
وی همچنین تا پیش از این عهده دار مسئولیت نظارت و بازرسی حوزه نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت بوده است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با قدردانی از خدمات حمید محمدی رئیس پیشین سازمان حج و زیارت، طی حکمی او را به سمت مشاور وزیر منصوب کرد.
در متن حکم حمید محمدی آمده است: نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جناب‌عالی به موجب این حکم به عنوان مشاور وزیر منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال در ارائه طرح‌ها و نقطه نظرات سازنده، به‌هنگام و راه‌گشا و پیگیری امور محوله موفق و موید باشید.
مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان حج و زیارت روز شنبه (۱۷آذرماه) برگزار خواهد شد.

 

همچنین مطالعه کنید:

تغییر در برنامه‌ نوروزگاه‌های تهران به منظور همدردی با مردم شیراز

به گزارش کسب و کار نیوز، به دستور شهردار تهران و به منظور همدردی با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *