صفحه اصلی / فرهنگی / کتاب و رسانه / «پیدایش» دن براون گام در بازار نشر گذاشت
«پیدایش» دن براون گام در بازار نشر گذاشت

«پیدایش» دن براون گام در بازار نشر گذاشت

کتاب «پیدایش» اثر جدید «دن براون»، توسط انتشارات ققنوس منتشر و روانه بازار نشر شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، کتاب تازه دن براون در ادامه قصه‌های رابرت لینگدان، منتشر شده است.
دن براون را بیشتر مخاطبان با نام فرشتگان و شیاطین و کد داوینچی شناخته می‌شناسند، او نویسنده‌ای نمادپرداز و تخیلی‌نویس است که در آثارش به ماجراجویی‌های رابرت لنگدان، استاد نشانه‌شناسی می‌پردازد.
پیدایش آخرین اثر منتشر شده او در سال ۲۰۱۷ به بازار آمد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. دن براون برای نوشتن این کتاب چهار سال پژوهش کرده است.
در این کتاب نیز چون آثار پیشین براون، لنگدان به دنبال رمزگشایی از نشانه‌هایی است که در اطراف خود می‌بیند و همه چیز از نشانی روی کلاه بیسبال در یک موزه آغاز می‌شود.
در بخشی از این کتاب با عنوان « به کجا می رویم» دن براون که روی جلد این اثر هم آمده است می خوانیم: این ادعا جهان ادیان را به تکاپو انداخته و سران مذهبی را همراه میلیون ها بیننده دیگر از سراسر دنیا پای برنامه زنده ادموند کرش نشانده .
چشم به گیرنده ها دوخته شده و سایت ها همواره به روز می شوند. آیا بالاخره پرده از راز ازلی برداشته خواهد شد؟ آیا زمان آن فرارسیده که بشر ازسرنوشتش خبردار شود پیش از آن که بمیرد؟
دن براون نویسنده موفق رمز داوینچی ، این بار نیز سراغ نشانه ها می رود و با تلفیق شعر و ادبیات، دین و زبان و در نهایت علم و عقل ششصد صفحه خواننده را بی وقفه جلو می برد تا در صفحات پایانی او را مانند گذشته مبهوت کند.
این اثر که تاکنون به ۴۲ زبان ترجمه شده ، حدود دو میلیون نسخه فروش داشته است. در آگوست ۲۰۱۸، کتاب پیدایش پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز شد و ۲۳ هفته در لیست پرفرو‌ش‌ها قرار داشت.
کتاب پیدایش با ترجمه مهرداد وثوقی در ۶۰۸ صفحه و ۱۱۰۰ نسخه به چاپ رسانده و در دسترس مخاطبان ژانر معمایی، قرار داده است.
فراهنگ ** م.ز ** ۱۳۵۵ **

همچنین مطالعه کنید:

مرور درس‌های سال گذشته با چند ویدئوی جذاب و کوتاه

به گزارش کسب و کار نیوز، کارشناسان تحصیلی معتقدند مرور درس‌های سال گذشته کمک قابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.