صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / مصاف شاهین صدرنشین و ملوان قعرنشین

پیش بازی هفته پانزدهم لیگ دسته یک

مصاف شاهین صدرنشین و ملوان قعرنشین

هفته پانزدهم لیگ دسته یک فوتبال ایران از امروز (شنبه) آغاز می‌شود.

دیدار تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و نود ارومیه لیگ دسته یک فوتبال

به گزارش کسب و کار نیوز، هفته پانزدهم لیگ دسته یک در روز شنبه با برگزاری یک بازی و روز یک‌شنبه با با انجام شش بازی پیگیری خواهد شد. در این هفته بازی‌های مهمی برگزار می‌شود که در مهم‌ترین آن‌ها شاهین شهرداری بوشهر صدرنشین به مصاف ملوان قعرنشین خواهد رفت. تیم‌های آلومینیوم اراک و کارون اروند خرمشهر در این هفته استراحت دارند وبازی انجام نمی‌دهند.

برنامه هفته پانزدهم لیگ دسته یک به شرح زیر است:

شنبه ۱۰ آذر

قشقایی شیراز – خونه به خونه ساعت ۱۴:۱۵

قشقایی شیراز در حالی به مصاف خونه به خونه بابل می‌رود که آخرین بازی‌اش را در هفته سیزدهم لیگ با شکست یک بر صفر برابر شاهین شهرداری بوشهر صدرنشین پشت سر گذاشته و این هفته به مصاف شاگردان اکبر میثاقیان می‌روند. از طرفی خونه به خونه بابل با اکبر میثاقیان جان تازه‌ای گرفته و هفته گذشته را با پیروزی دو بر صفر برابر نود ارومیه پایان بردند باید دید مصاف این دو تیم چه نتیجه‌ای به دنبال خواهد داشت.

یک‌شنبه ۱۱ آذر

مس رفسنجان – نود ارومیه ساعت ۱۴:۰۰

تیم مس رفسنجان که تا اینجای کار اوضاع خوبی را سپری نمی‌کند و با ۱۰ امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار دارد، این بار از نود ارومیه و شاگردان وحید بیتالو میزبانی می‌کنند. نود ارومیه هم در شرایط خوبی قرار ندارد و با ۱۱ امتیاز در رتبه سیزدهم قرار دارد. پیروزی هر کدام از این دو تیم با توجه به جایگاهی که در جدول دارند می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

سرخ‌پوشان پاکدشت – گل‌ریحان البرز ساعت ۱۴:۰۰

پاکدشتی‌ها و شاگردان فرهاد کاظمی که در هفته گذشته برابر فجر سپاسی به پیروزی دو بر صفر دست یافتند و با ۲۵ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارند. این هفته از گل‌ریحان البرز و شاگردان مجتبی حسینی پذیرایی می‌کنند. گل‌ریحان که چند هفته‌ای است دوباره مسیر خودش را پیدا کرده و دو بازی آخرش را در لیگ یک با پیروزی پشت سر گذاشته است، برای ادامه این روند باید به مصاف سرخ‌پوشان پاکدشت بروند.

شهرداری تبریز – مس کرمان ساعت ۱۴:۰۰

این بازی می‌تواند از این نظر دارای اهمیت باشد که شهرداری تبریز برای رساندن خودش به نیمه بالای جدول به سه امتیاز این بازی احتیاج دارد و در مقابل شاگردان دست نشان برای باقی ماندن در جمع مدعیان باید در خانه شهرداری به پیروزی دست پیدا کند. باید دید تیم چهارم و دهم جدول چه نتیجه‌ای در پی خواهد داشت و آیا شهرداری از امتیاز میزبانی خود استفاده می‌کند یا خیر. آخرین تقابل این دو تیم در بازی‌های لیگ دسته یک با برتری دو بر صفر شهرداری تبریز همراه بوده است.

گل‌گهر سیرجان – فجر سپاسی ساعت ۱۴:۰۰

شاگردان اسماعیل زارع در فجر سپاسی شیراز هنوز خودشان را پیدا نکرده‌اند و با ۱۲ امتیاز در رده دوازدهم قرار دارند. در مقابل تیم گل‌گهر چند هفته‌ای است از صدر فاصله گرفته و با ۲۳ امتیاز و یک بازی کمتر در جایگاه سوم جای گرفته است. در چهار تقابل اخیر این دو تیم سه برد نصیب تیم گل‌گهر شده است و یک بازی با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

بادران تهران – شهرداری ماهشهر ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری ماهشهر و شاگردان داوود مهابادی که در این چند هفته اخیر عملکرد بسیار خوبی داشتند و با نتیجه‌های خوبی که در چند بازی اخیر خود به دست آوردند توانستند با ۱۳ امتیاز در جایگاه نهم قرار دارند و کسب این پیروزی می‌تواند این تیم را در جایگاه نهم جدول باقی نگه دارد. از طرفی دیگر تیم بادران تهران که با ۱۶ امتیاز در رده هفتم جای گرفته است با کسب سه امتیاز این بازی می‌تواند در صورت لغزش گل‌ریحان البرز خود یک رده در جدول رقابت‌های لیگ ارتقا دهد. در دو تقابل اخیر این دو تیم یک بازی با نتیجه مساوی به پایان رسیده و یک بازی دیگر با پیروزی شهرداری ماهشهر همراه بوده است.

ملوان – شاهین شهرداری بوشهر ساعت ۱۴:۱۵

مصاف صدرنشین و قعر نشین جدول رقابت‌های لیگ باید از حساسیت‌های منحصر به فرد خودش همراه باشد. شاهین در این بازی برای حفظ صدرنشینی به انزلی می‌رود و شاگردان محمد احمدزاده در ملوان نیز برای پایان دادن به ناکامی‌های خود از شاگردان محمود فکری پذیرایی خواهد کرد. باید دید تقابل این دو تیم در ورزشگاه تختی انزلی چه نتیجه‌ای را در بر دارد. در شش تقابل این دو تیم دو برد نصیب ملوان شده است و دو بازی با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

کوین دی بروین

خیلی خوب مبارزه کردیم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, منچسترسیتی در ۱۵ دقیقه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *