صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / واکنش جالب غفوری به تغییر پست: برایم دعا کنید!

واکنش جالب غفوری به تغییر پست: برایم دعا کنید!

بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران واکنش جالبی به تغییر پستش در آستانه جام ملت‌های آسیا نشان داد.

وریا غفوری و جاسم کرار

به گزارش کسب و کار نیوز، وریا غفوری بعد از برتری در بازی با صنعت نفت گفت: این بازی، بهترین عملکرد استقلال از نظر دوندگی و نظم تیمی در فصل جاری بود. ما باید همین روند را در ادامه لیگ نیز داشته باشیم.

او درباره درگیری با جاسم کرار گفت: من در صحنه‌ای انتظار داشتم فیرپلی شود. کرار به سمتم دوید و من هم گفتم شما هم توپ را بیرون نزنید.

غفوری همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا نگران تغییر پست بازی‌اش در آستانه جام ملت‌ها نیست، عنوان کرد: چه بگویم؟! من تمام تلاشم را می‌کنم و امیدوارم نظر کادرفنی را جلب کنم. واقعا می‌توانم به تیم ملی کمک کنم. پست اصلی من دفاع راست بوده و در این پست راحت‌ترم اما از طرفی هم نظر سرمربی تیم مهم است. توکل برخدا؛ برایم دعا کنید.

بازیکن استقلال در واکنش به پرسش خبرنگاری مبنی بر افتش در لیگ امسال تصریح کرد: این حرف را اصلا قبول ندارم. من از پارسال هم آماده‌ترم. پاس‌هایی که پارسال به من می رسید را ببیند. پارسال پاس‌هایی به من می رسید که فقط با یک تقه، گلش می‌کردم اما امسال، من باید پاس گل بدهم و تیم را راه بی‌اندازم. بنابراین جایگاهم فرق کرده و انتظارات از من زیاد است. در مجموع تیممان حفظ توپ و هماهنگی پارسال را ندارد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

یولیان ناگلزمان

توضیح ناگلزمان در مورد لباس های عجیب لایپزیش

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, لایپزیش موفق شد با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *