صفحه اصلی / اقتصادی / اقتصاد کلان / سرمایه گذاری ۳۰ هزار میلیارد ریالی در مناطق محروم کشور

سرمایه گذاری ۳۰ هزار میلیارد ریالی در مناطق محروم کشور

مسئول قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: این ستاد در 18 ماه گذشته در مناطق محروم کشور بیش از 30 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز افزود: در ۱۸ ماه گذشته این قرارگاه در مناطق محروم و صعب العبور کشور یک هزار طرح جهادی را ساماندهی و به مرحله افتتاح رساند که برای این طرح ها بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال هزینه شده است.
وی اظهار داشت: برای بهره برداری از این طرح ها یک هزار و ۵۰۰ گروه جهادی نقش داشتند و مورد حمایت قرار گرفتند.
وی گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به منظور محرومیت زدایی در مناطق محروم و صعب العبور با استفاده از ظرفیت های مردمی و گروه های جهادی طرح های حیاتی را به بهره برداری می رساند.
معاون ستاد اجرایی فرمان امام( ره) افزود: علاوه بر مناطق محروم و صعب العبور، برای کاهش آسیب های اجتماعی، این ستاد در حاشیه شهرها که از مناطق آسیب پذیر محسوب می شود نیز طرح های را اجرایی می کند.
حیدری اظهارداشت: حمایت های ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در حوزه مدرسه سازی، راه سازی، آبرسانی، کمک به خانواده های معلولین و ایتام می باشد.
وی اضافه کرد: این نهاد در هر منطقه محرومی که مردم علاقمند به همکاری باشند به طور قطع برای محرومیت زدایی حمایت خواهد کرد و در این زمینه محدودیتی برای خود ندارد.
حیدری بیان کرد: پیروزی، استمرار و اقتدار جمهوری اسلامی ایران مرهون حمایت و همراهی مردم می باشد و همه ما باید تلاش کنیم محرومیت زدایی را در دستور کار خود قرار دهیم و مردم را ولی نعمت خود بدانیم.
آبرسانی به روستای زریجای بندپی شرقی که در ۴۵ کیلومتری جنوب بابل واقع است با ۹ کیلومتر لوله گذاری و با اعتبار یک هزار و ۵۰۰ میلیون ریال برای ۳۰ خانوار به بهره برداری رسید.
۷۳۴۳/۱۸۹۹

همچنین مطالعه کنید:

اجاره مسکن

اجاره مسکن در تهران چقدر است؟

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, اخیرا مرکز آمار گزارشی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *