صفحه اصلی / سرخط خبرها / ارتقای فرهنگ بهره وری صرفه جویی و مدیریت بر هزینه ها در تمامی سطوح سازمانی

مديرعامل گروه سايپا در مراسم گراميداشت هفته بسيج تاكيد كرد

ارتقای فرهنگ بهره وری صرفه جویی و مدیریت بر هزینه ها در تمامی سطوح سازمانی

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا گفت: ارتقاي فرهنگ بهره وري، صرفه جويي و مديريت بر هزينه ها در تمامي سطوح سازماني بايد به صورت جدي مدنظر قرار گيرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپانیوز، دکتر محمدرضا سروش در مراسم گرامیداشت هفته بسیج در جمع بسیجیان گروه خودروسازی سایپا با بیان مطلب فوق، تصریح کرد: آنچه که وظیفه ما به عنوان نیروهای بسیجی در گروه سایپاست، شناخت وضعیت مجموعه سایپا و تلاش در جهت اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی و توجه به حل ریشه ای مسائل شرکت برای ارتقای کیفیت و قیمت تمام شده محصولات موردنیاز مردم عزیز کشورمان است.

مدیرعامل گروه سایپا با اشاره به گرامیداشت ایثارگری های بسیجیان جان برکف که از عمر و حیات خویش در جهت دفاع از ارزش ها و مبانی اعتقادی گذشتند، گفت: امام راحل عظیم الشان فرمان تاسیس شجره طیبه بسیج را صادر کردند و این شجره مبارک باعث قوام و پایداری مردم ما در جنگ هشت ساله و دفاع از آرمان های انقلاب و سربلندی کشور شده است.

وی افزود: ازخودگذشتگی و ایثار از صفات متعالی انسانی است و ارزش واقعی انسان ها به میزان فداکاری و ازخودگذشتگی برای غیرخود است و هرقدر شعاع فداکاری برای غیرخود بزرگتر باشد، رشد و تعالی انسان بیشتر خواهد شد.

سروش با اشاره به اینکه حد اعلای ازخودگذشتگی و ایثار در نهضت عاشورا و حرکت امام حسین (ع ) تجلی یافت، گفت: وظیفه داریم در جهت تعالیم و آموزه های دینی آن بزرگواران در مسیر رشد و تعالی خود و جامعه با ازخودگذشتگی ها و ایثار به شکوفایی جامعه کمک کنیم.

مدیرعامل گروه سایپا با تاکید بر اصول و نظام های سازمانی جهت ایجاد نظم و آرامش و جلوگیری از تبعیض در سطوح مختلف سازمان گفت: مدیریت ارشد توجه ویژه ای به معیشت کارکنان داشته و خواهد داشت و باید همه با هم در اصلاح ساختار سازمانی و چابک سازی سازمان همکاری و فرهنگ سازی کنیم. همچنین داخلی سازی قطعات و حذف مجموعه هایی که باعث کندی روند تولید شده به صورت جدی دنبال خواهد شد.

سروش افزود: با تلاش جدی همکاران، معرفی محصول جدید اس پی ۱۰۰ در اولویت برنامه های سایپا قرار گرفته تا این پروژه متوقف شده، احیا و طی ۱۴ ماه آینده به تولید انبوه برسد. همچنین فروش دارائی های مازاد و شرکت های خارج از زنجیره ارزش گروه از برنامه های شرکت است که با تلاش جمعی در چارچوب محورهای پنجگانه برنامه ای گروه سایپا، انتظار داریم که دوباره بتوانیم به دوران شکوفایی سایپا برسیم و باید در این مسیر کوشا و موثر باشیم.

مدیرعامل گروه سایپا گفت: از تمامی همکاران بسیجی درخواست دارم که با فرهنگ و روحیه بسیجی نظیر: صداقت، سلامت و پاکدستی در تمامی عرصه های سازمان به مدیریت ارشد کمک کنند تا بتوانیم این مسئولیت خطیر و امانتی که به ما سپرده شده است را به سرمنزل مقصود برسانیم.

وی در پایان از تمامی همکاران بسیجی خواست که با عزمی پولادین و نیتی خالصانه در جهت اهداف پنجگانه اعلامی مدیریت ارشد گروه جهت بهبود وضعیت شرکت همکاری و هماهنگی بیشتری داشته باشند و با روحیه ایثار و ازخودگذشتگی در جهت توسعه فرهنگ بهره وری، صرفه جویی و مدیریت بر هزینه ها تلاش کنند.

همچنین مطالعه کنید:

زمزمه وضع مالیات جدید برای آنلاین ها

مینا حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، قضیه از این قرار است که پیشنهاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *